Traktor 60-80 ks,nov koji?

Kubota da je bolji od zetora? :nono: :nono: :nono: :nono:

Nebih ja to baš uzeo tu izjavu tako olako.....
 
to što kod nas nisu poznati neznači da nisu dobri pa zašto RUBIN iz Kruševca nije uzeo 5 zetora nego 5 Kubota samo da ti kažem ja imam zetora 7011i oni su super traktori ali mislim kao što sam i u predhodnom postu napisao (da mislim da su bolji )npr. kabina ,komande za japanske motore i da negovorimo
 
Pa što da ne kupi neki od novih modela IMT.
Naprimer 2070 :sta:
Hoćete reći da će u tim operacijama koje njemu trebaju kraće trajati od tih ostalih koje ste naveli :sta:
Pa i ovo donekle rešava stvar
10psrv7.jpg
 
Stiv ovaj zetor na slici je 64 ks . Tad je koštao 32000 € sa Opremom koji sam ja hteo. Ako te interesuje mogu da pošaljem broj telefona na PP i nazovi ih oni su iz Bečeja. Sad ako skineš 30 % izaći će te oko 20000 € bez opreme ( klima , radio ..... )
 
šandor je napisao(la):
Stiv ovaj zetor na slici je 64 ks . Tad je koštao 32000 € sa Opremom koji sam ja hteo. Ako te interesuje mogu da pošaljem broj telefona na PP i nazovi ih oni su iz Bečeja. Sad ako skineš 30 % izaći će te oko 20000 € bez opreme ( klima , radio ..... )

Za te pare kupis pomenuti Lindner od 80 KS i da te ne boli glava! Al' opet, sve je stvar ukusa...
 
Bubu je napisao(la):
šandor je napisao(la):
Stiv ovaj zetor na slici je 64 ks . Tad je koštao 32000 € sa Opremom koji sam ja hteo. Ako te interesuje mogu da pošaljem broj telefona na PP i nazovi ih oni su iz Bečeja. Sad ako skineš 30 % izaći će te oko 20000 € bez opreme ( klima , radio ..... )

Za te pare kupis pomenuti Lindner od 80 KS i da te ne boli glava! Al' opet, sve je stvar ukusa...

i ja bi rekao lindnera, li tom 80 ks je cena malo veća od 30000 evrića...

inače za člana Bubu-a jedan moj prijatelj je kupio od nekog njegovog druga iz Gospođinaca Geotrac 103, on ima još jednu 103-ki i tu 83-ku... i ja potpisuje da su to jako dobri traktori...

inače, taj moj prijatelj je tu 83-ku platio 39000 evrića pre dve godine..
 
Mislim da je sada malo manja cena.
Znam od koga je uzeo a znam i zasto... ::novac:: ::novac:: ::novac::
Ta pomenuta 103-ojka je dovukla kamionsku prikolicu punu kukuruza (bruto 20t) po najvecem blatu dok su se drugi zaglavljivali jesenas...
Jel znas mozda koliko je placen taj traktor iz mog sela?
Sorry za off!
 
Evo nekih uporedjena;Landini 70 ks,ima sve živo 24900e ,Case JX65 64ks oko 25000e ,Kubota 60 ks 32000e ,Mahindra 65ks 20490e,Zetor 64ks 32000e,I naravno Belarus82.1 16500e :sta:
 
Sada je izbor na tebi-pitanje je da li kupujes traktor spram kvaliteta i njegovih voznih sposobnosti ili zbog cene pa spram toga i odluci koji ces da pazaris. U svakom slucaju-srecno sa kupovinom! :ppozdrav:
 
Stiv ako uzimaš traktor gledaj da kabina bude što više zatvorena zbog raznih otrova i prašina.... jer život više vredi od bilo kojeg traktora :ppozdrav:
 
stiv pogledaj u temi o traktorima marku Arma Trac pa mi kaži kako ti se čini inače ima perkins motor ctf menjač a kabina valtrina
b80pc8.jpg
2qdtl4i.jpg
 
Dali neko na forumu zna kako su se pokazali traktori džon dir od 100 konja 1979g?
 
Ljudi evo da malo osvežimo temu, naime meni je potreban traktor od 60 do 70 ili max 80 ks, trebalo bi orati sa njim, mada ne više od 20 ili 30 hektara, ali da ne bude prevelik da mogu da ga koristim i u voćnjaku, na oko 5,5 hektara, ali sa proširenjem svake godine pa će površina rasti. Ja sam nešto malo gledao mahindru 6030 ili 7030 ali ne znam puno o ponudi recimo Deutza, Case-a, i sl. Okvir cene bi trebao biti oko 25 000 eura, a traktor treba zbog prskanja da ima dobro zaptivenu kabinu. Nadam se da ćete mi predložiti nešto, uz po koju sliku i približnu cenu naravno. Unapred hvala
 
Pa kad sam čuo kako si ti prošao sa IMR-om, šalim se naravno. Imam imt 539 dv i mogu da kažem da je traktor pristojan ali nije za ozbiljne površine. Ovog momenta ciljam na jači traktor ali me ne vuče baš puno elektronike u njima, zato i gledam mahindru, ali svaki savet je dobrodošao.
 
O hatatu ne znam ništa osim da je iz Turske. Ako imate kakvog materijala, molim prosledite. A što se tiče Mahindre ili MTZ 820, nisam načisto jer je rus teži, jači i bolji za oranje, a Mahindra 7030 mi je nekako kompaktniji i čini mi se bolje odrađen traktor, pa bi mi, ako bi se izborio kako treba sa oranjem i spremanjem, lakše mogao iskoristiti malo i u voćnjaku, da pomogne malom i nejakom 539 DV.Mislim da bi rus u voćnjaku bio kao slon u staklarskoj radnji, ili možda grešim, međuredno rastojanje je 4 metra.
 
Nazad
Vrh