Traktor 60-80 ks,nov koji?

stiv

Član
Učlanjen(a)
7 Jul 2008
Poruka
579
Hoću da kupim traktor 60 -70 ks,može i 80 nov,koji preporučujete,a da nije Belarus 82.1 i sl.? Prvenstveno ,za sejanje ,prskanje, i ostale površinske radove,da nosi teže prskalice,sejalice!Mislim da je ponuda slaba,al ,da vas čujem? :ppozdrav:
 
Zavisi i koliko para mislis da spremis,ali na primer DeutzFahr Agrofarm 85 je po meni fantastican traktor narocito za to sto tebi treba:prskanje,setva,spartanje...Ima sve atribute potrebne za nosenje tezih masina a i udobnost pri radu:klimu,zadihtovanu kabinu,udobnost,brzinu (oko 40 km/h),broj stepena prenosa (20/20)itd pa eto jednog predloga a ti razmisljaj... :D :bravo: :ppozdrav:
25011u0.jpg

5x7jsy.jpg
::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Lepo kaži koliko misliš ::novac:: da daš, pa da se onda razgovaramo kao ljudi. Imaš i kineza u toj klasi ali i zapadnih traktora a razlika je drastična u ceni.
 
Mozda bi tvoje potrebe zadovoljio YTO od 80ks ima motor dajcov vodeno hladjenje cena mu je oko 23000evra ako ti je interesantan ubacicu sliku inace traktor se odlicno pokazao mislim da ga u kisacu ima nekoliko komada. :ppozdrav:
 
Ako ne zalis novce i hoces kvalitetan traktor-kupi Lindner GeoTrac 83! Kod mene u selu ima 2 komada kod istog gazde i rade upravo one operacije koje si ti naveo i to bez greske u radu. Vise podataka mozes pronaci na netu. Traktor inace ima ugradjen Perkins motor 4 cilindra turbo i menjac 16/16 i brzina mu je oko 50 km/h! Inace, traktori dosta rade i u transportu sa svim vrstama prikolica i tu su isto tako dobri! Dosli su kao zamena za Belarus 82.1

 
Pozdravljam sve koji su nešto predložili. :cao:.Šta mislite o Mahindri 7030?
 
Taj model,Znači Mahindra 7030 ima 65 ks,sa novom kabinom kao Kejs jx-20000eura, ::novac::
 
Nazad
Vrh