Subvencija za mehanizaciju

Država ne,ali postoji mogućnost da država dobije novac od EU namenjen za povraćaj 50% za traktore.... ali je uslov da se u upravi za agrarna plaćanja zaposli još stotinak ljudi . Konkurs nije još raspisan niti se znaju koji će biti uslovi, mislim stručna sprema.Kažu BIĆE u drugoj polovini godine!
 
Država ne,ali postoji mogućnost da država dobije novac od EU namenjen za povraćaj 50% za traktore.... ali je uslov da se u upravi za agrarna plaćanja zaposli još stotinak ljudi . Konkurs nije još raspisan niti se znaju koji će biti uslovi, mislim stručna sprema.Kažu BIĆE u drugoj polovini godine!

Uslov svih uslova je da budu članovi SNS.
 
Предност инвестицијама
Драган Гламочић, саветник премијера, јуче је као разлог смањења подстицаја у биљној производњи навео то што пољопривреда Србије мора да буде развојно оријентисана, па је влада је ставила акценат на инвестиције.– Морамо одговорно да се понашамо у оквирима буџета. За ову годину то је реалан износ. Да ли ће доћи до повећања, видећемо током средине године, након разговора са ММФ-ом – истакао је Гламочић. Он је је у изјави за РТС рекао да је Србија повећала средства за инвестиције и да свако ко буде хтео да инвестира рецимо 10.000 евра у неке машине, држава ће му дати пет до шест хиљада евра.

http://www.politika.rs/scc/clanak/348628/Manje-subvencije-ne-znace-i-skuplju-hranu



 
Planirate li obnovu mehanizacije ove godine obzirom na povraćaje koje nam ministarstva spremaju? Deluje da će mnogo više mehanizacije biti obuhvaćeno povraćajima od strane države ali o tome kada izađu uredbe.
 
Da li je pio uslov za subvencije za mehanizaciju. Da li je neko u 2016. godini dobio subvenciju za mehanizaciju, a da nije pio obveznik. Posto ako samo pio obveznici to dobijaju, da se previše ne zamlaćujem razmisljanjima na ovu temu.
 
Izasla je uredba. Za traktore su, ako sam dobro video, predvideli oko 2.000.000 evra. Znaci moci ce da subvencionisu recimo 100 traktora za celu Srbiju. Ala ce to da pomogne...
 
spa<jki
ovi povracaji kao bogojavljenska vodica se najavljuju :bravo:,nek to se objave sluzbeno pa ce obnovi ko mora ovako nezvanicno nek laje kera radi sela....ili lajte kere varosanke::namigivanje::
 
Gde je izašla Uredba?Izašli su samo planovi i predlozi za usvajanje do sada,Uredbe sa uslovima konkursa još nisu objavljene koliko ja znam.
 
Ne i dalje je jeftinije polovno. A i ako ostanemo bez drzavne zemlje sta ce nam jos vise mehanizacije.
 
Nazad
Vrh