Subvencija za mehanizaciju

stiv je napisao(la):
Znači treba potvrda o plaćenom PIO...?Oni ne vrše sami proveru , kao kod subvencija?
Post je spojen: [time]1273556171[/time]
_________________________________________________

Lala iz Banata je napisao(la):
I to se misli na traktor iste kategorije kao i taj za koji konkurises.
1025 I 820 Su ista kategorija?
Ne. 1025 je 20kN a 820 je 15kN.
 
Lala iz Banata je napisao(la):
Ja sam poslao dokumenta, al ja sam vec kupio traktor, pa je zavrzlama malo drukcija. Predao sam fiskalni racun, gotovinski racun(platio gotovinom pa da dokazem gospodi), otpremnicu, zahtev, izjavu da prihvatam uslove konkursa, fotokopiju licne karte nosioca i clanova gazdinstva, potvrdu o placenom PIO za 2009., potvrdu o aktivnom statusu gazdinstva, fotokopiju garantnog lista traktora. Valda nisam nista zaboravio.
Post je spojen: [time]1273601636[/time]
_________________________________________________
kolko imaš bodova :cao:
 
Talianu što je onda dao 17000 da prebaci traktor na snajku i posle opet da prebaci na sebe-a šta ako ne uđe u izbor.Novac je uzajmljivao da bi imao na računu. :sta: :sta: :sta:
 
Onda da li ja već imam takav traktor ili ne?Da li je u pitanju da nemaš isti model ili bilo koji traktor :sta:
Lalo ...da li si slao dokaz da nemaš takav traktor?
 
Nisam slao nikakav dokaz. Bilo bi glupo da je bilo koji traktor. Recimo imas fergusona i hoces da kupis traktor preko 100 ks, i oni ti kazu ne mozes imas fergija. :haha:
Post je spojen: [time]1273604666[/time]
_________________________________________________
Stavka o kojoj polemisemo tacno glasi: "Nosilac gazdinstva poseduje masinu za koju podnosi zahtev ne stariju od 10 god: DA - NE?". Ja sam zaokruzio NE jer sem ovog 1221 nemam vise niti jednog.
 
Lala iz Banata je napisao(la):
Nisam slao nikakav dokaz. Bilo bi glupo da je bilo koji traktor. Recimo imas fergusona i hoces da kupis traktor preko 100 ks, i oni ti kazu ne mozes imas fergija. :haha:
Post je spojen: [time]1273572266[/time]
_________________________________________________
Stavka o kojoj polemisemo tacno glasi: "Nosilac gazdinstva poseduje masinu za koju podnosi zahtev ne stariju od 10 god: DA - NE?". Ja sam zaokruzio NE jer sem ovog 1221 nemam vise niti jednog.
Ima logike.....onda imam još 10 bodova :D
 
Zoran0230 je napisao(la):
Talianu što je onda dao 17000 da prebaci traktor na snajku i posle opet da prebaci na sebe-a šta ako ne uđe u izbor.Novac je uzajmljivao da bi imao na računu. :sta: :sta: :sta:
Verovatno da bi imao više bodova, 10 na traktor + 5 zbog novca na računu to je 15 bodova više veća mogućnost da mu odobre 30 ili 40% zavisi u kojoj je kategoriji.
 
ljudi hteo sam da platim PIO za 2009 i to nije moguce, nego mi kazu da moram da plati za sve godine od kada sam zavrsio srednju skolu, da li je to moguce? I da li mogu kako da izbegnme da ne placam za te predhodne godine? :sta: :sta: :sta:
 
Ko garantuje da će žreb biti regularan,ovo je sprdnja.Kao da podnosiš zahtev za dečiji dodatak,
 
Ha ha ha ,pa naravno da je sprdnja!
1.Onaj ko ima 100 krava nema ni bod!
2.Ja koji sam inž. prehrambene tehnologije nemam ni bod iako sam direktno vezan za poljoprivredu. Možda su gospoda mislili da prehrambenci zavise od rudara i livničara.
3.Moja deca nisu članovi mog gazdinstva zato što su maloletni . Pa umesto 7 imam 5 članova.
Ponašaju se ko da su deca nebitna na selu a s--u o padu nataliteta!
Imao bi ja još zamerki ali nažalost nema niko više iz ministarstva da čita !!!
 
Trebao bi mi hitan odgovor.Ako sad nesto pazarim,da li vredi da podnosim zahtev za povracaj 30% ako imam kratkorocni kredit koji dospeva za naplatu u drugoj polovini avgusta??Ili je uslov prvo da se vrati kredit pa onda zahtev za povracaj :sta: a onda vec moze da bude kasno. ::lose::
 
Nazad
Vrh