Subvencija za mehanizaciju

Nije tačno! Nego ako ti odobre podsticajna sredstva imaš rok da kupiš i registruješ traktor i da im dosataviš račun i fotokopiju garantnog lista i fotokopiju saobraćajne!
 
Razgovarali smo o tome pre neki dan, i dva čoveka su mi tako rekla, a oni su se nezvisno jedan od drugog raspitivali. Spominjali su neku agenciju iz Šapca kojoj se to predaje. Verovatno su im oni rekli da treba da se priloži fiskalni račun?
 
Malo je komplikovano, al ajd da probam da objasnim, za priključne mašine ide ko i pre, da kupiš pa onda podnosiš zahtev i ako dobiješ raduješ se! Za traktore je bit u tome da nemoraš da kupiš unapred nego dokumentima pokažeš šta hoćeš da kupiš, pa ako odobre "podsticaj" onda kupuješ i prilažeš dokaz da si kupio.... A ako si već kupio onda odma prilažeš dokaz da si kupio.... pa ako dobiješ povrat para, dobiješ a ako ne onda ne...
 
koji je kriterijum za bodovanje? to nigde nemogu pronaci.


trebao bi i adresu od agencije za agrarna placanja iz sabca, moji su ju zagubili ::lose:: a trazim ju vec sat vremena na netu i nema, nemam vise zivaca posaljite mi molim vas na PP. hvala... :ppozdrav:
 
Lalo

dali je to za traktore konkurs do kraja meseca,ili važi i za priključne mašine?
 
hvala,ja cekam kredit za majevičku sejačicu 4 reda,ali nesta banka odugovlači
 
Da li neko učestvuje na konkursu.. :sta: i koja dokumentacija je potrebna...u trezoru nemaju pojma? :udri:
 
Moj rođak je kokurisao,
Moraš da imaš novac u visini cene traktora na računu.
Ako imaš traktor ispod 10 godina starosti-moraš ga otuđiti ili "prodati"(ne sme biti na tvom imenu)-ta parada košta oko 170E.
Treba da skupiš što više poena
To ti je ono što ja znam.Ako imaš ova dva uslova onda skupljaj poene.
 
Ja sam poslao dokumenta, al ja sam vec kupio traktor, pa je zavrzlama malo drukcija. Predao sam fiskalni racun, gotovinski racun(platio gotovinom pa da dokazem gospodi), otpremnicu, zahtev, izjavu da prihvatam uslove konkursa, fotokopiju licne karte nosioca i clanova gazdinstva, potvrdu o placenom PIO za 2009., potvrdu o aktivnom statusu gazdinstva, fotokopiju garantnog lista traktora. Valda nisam nista zaboravio.
 
Nije istina,tvoj rođak ili ne zna ili te je pogrešno obavestio!!
Novac ne moraš da imaš ali je bolje jel to nosi bodove,
5 bodova ako imaš novac ili si već kupio traktor,3 boda ako imaš deo sreddstava i ako je banka spremna da ti fininansira drugi deo i 1 bod ako je banka spremna da finansira ceo iznos.
Takođe ni traktor mlađi od 10 god. ne trebaš skinuti sa svog gazdinstva ali je on 10 bodova ako ga ne poseduješ.
 
Znači treba potvrda o plaćenom PIO...?Oni ne vrše sami proveru , kao kod subvencija?
Post je spojen: [time]1273588571[/time]
_________________________________________________

Lala iz Banata je napisao(la):
I to se misli na traktor iste kategorije kao i taj za koji konkurises.
1025 I 820 Su ista kategorija?
 
Nazad
Vrh