Subvencija za mehanizaciju

Problem je sto svi od reda dolaze na funkcije sa idejom Srecka Sojica da malo drpnu i posle mandata da se lagodno zivi do kraja zivota. Takav sistem i proizvodi ovakve scenarije, a dugorocno unistava sam sebe (ako vec i nije unistio 95%).
 
Sve stoji, nikom ništa od povraćaja. Nikakav odgovor, ni nagoveštaj. Ista je situacija i za osiguranje.
Secam se da kad sam zahtev podnosio za prošlu sejalicu pre 3 godine sve je bilo rešeno za 5 meseca. Zahtev predat u maju, a u oktobru bilo isplaćeno. Sad sam predao u avgustu ni beknuli nisu još.
 
Malopre zvao u trezor tražili mi br gazdinstva kažu da je predmet (koji sam poslao 23.06 2018 zaprimljen i da je u obradi.Sretna nova 2020.
 
Ja znam da ste vi sada frustrirani,jer ste imali sliku u glavi savršene vlasti a ona to nije ni u najmanju ruku,ali ja vas molim da ne iznosite neistine, pronađite mi gde sam ja to napisao da su svi koji su dosad ostvarili pravo na subvencije uradili to na nezakonit način,ja sam lepo u svom postu napisao da sam prepoznao određen broj ljudi i za njih znam sigurno da su na nezakonit način došli do njih.Nešto vas nisam video da osuđujete AV koji je isto tako strpao u isti koš sve poljoprivrednike da uzimaju a ne plaćaju državnu zemlju da su neradnici i da troše pare od subvencija na letovanja.A drugo pročitajte celu vest postavio sam je u postu,i videćete da je gospodinu oduzeto 1,6 miliona dinara,tako da tu nema šta da se sumnja,ali evo postaviću i ovde.

j94zmu.png
POnovo je postavljen pre nekoliko dana na isto mesto.

Поставља се Жарко Радат за вршиоца дужности директора Управе за аграрна плаћања у Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде од 22. децембра 2018. године, на три месеца.
 
POnovo je postavljen pre nekoliko dana na isto mesto.

Поставља се Жарко Радат за вршиоца дужности директора Управе за аграрна плаћања у Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде од 22. децембра 2018. године, на три месеца.

Ma da li je moguce, znaci tresla se gora rodio se mis.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kolege jel je neko dobio rešenje za povraćaj za priključnu mehanizaciju za ratarstvo 2018godine ?
 
Godinu i 4 meseca mi je bio predmet u obradi. Odobrenje po predračunu. Sad još da se smiluju i da mi pošalju rešenje o isplati i napokon isplate povraćaj. Cenim gada će agonija ukupno dve godine da traje...
 
Mom zahtevu će za 10-ak dana biti 20 meseci kako je primljen na obradu.Ala ga obradjuju,svaka im čast.
 
Pa,kad bi imala neka asocijacija poljoprivrednika na nivou Republike,mogla bi uputiti dopis Vladi u kome trazi orocenje procesa u kome se resavaju zahtevi. i konkretne mere za krsenje tog roka.
Pogledajte u prosveti kako boksuju sindikati za svoje clanstvo....Poljoprivrednici su totalno razjedinjeni i takvi su faktor koji niko ne uzima za ozbiljno,nazalost.
 
Nazad
Vrh