Subvencija za mehanizaciju

Sve lepo stoji u pravilniku, samo nema koliko procenata je povraćaj ?
 
Sve lepo stoji u pravilniku, samo nema koliko procenata je povraćaj ?
3f73859c9c1e12a5aefd350c083c2bb6.jpg


Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Ili mi se prividja ili nesto drugo ali sam video da isto ovo pise u novom pravilniku.
Posto planiram da uzmem utovarivac za stajnjak i tesku drljacu vidim da je sad odvojeno stocarstvo od biljne pretpostavljam da je moguce konkurisati na oba
 
Jedna velika neodgovornost i sramota, treba celo ministarsvo da podnese ostavku, jos nisu ni odgovore poslali za proslu godinu oni donose novu izmenjenu uredbu koju opet treba slepi Indijanac da tumaci...laz , laz i samo laz
 
Ne znam sta vise hocete, samo nesto kukate. Usmerite tu energiju na drugu stranu, na primer na promenu milsljenja svih onih koji su doprineli da se ovakve odluke donose i provode.
Dokle god rijaliti imaju takvu gledanost i tabloidi citanost nema ovde sta da bude bolje.
 
Niste u pravu. Mogu da konkurišu svi mladi koji su otvorili gazdinstvo u godini koja prethodi ovoj, znači može da bude i 2017. i 2016. 2015. itd. Nemojte širiti dezinformacije i pljuvati po nečemu ako nije tačno. Ja u ponedeljak idem da podnesem zahtev za priključke, čekam samo neku potvrdu iz poreske.
 
Niste u pravu. Mogu da konkurišu svi mladi koji su otvorili gazdinstvo u godini koja prethodi ovoj, znači može da bude i 2017. i 2016. 2015. itd. Nemojte širiti dezinformacije i pljuvati po nečemu ako nije tačno. Ja u ponedeljak idem da podnesem zahtev za priključke, čekam samo neku potvrdu iz poreske.
Znaci ne u godini, nego u GODINAMA koje prethode ovoj??
 
U ponedeljak zovem upravu pa vam javim odgovor, mada ne znam sta kolega Aca salje kada konkurs nije otvoren. ;)

Sent from my B15Q using Tapatalk
 
Lepo piše ,u godini koja predhodi godini u kojoj se podnosi zahtev.
A to znači i tako piše,da na sadašnju godinu to je 2017. god.
A to je da je prvi put registrovan prošle god. i tako oni sjebu sve mlade poljoprivrednike tj. seljake .
treba lepo da napišu da će svako mlađi od 40 god. koji se registruje dobiti povrat od 75% samo jedared i mrš u PM.
A ima li za normalne smrtnike kakvih povraćaja?
 
Mnogo dvosmisleno napisano i moze da se tumaci i kao sto je i aco.paun@ tumacio , ali zar onda ne bi bilo jednostavnije da je napisano- da ima najmanje godinu reg. poljoprivredno gazdinstvo.
 
Nazad
Vrh