Subvencija za mehanizaciju

Drugar je uzeo JD 110ks preko ipard fonda,moram ga pitati kakvo je stanje...
 
Nije mogao da ga uzme, tek da konkuriše za njega, a rezultate konkursa imaju rok 9 meseci da objave, pa posle nabavka, pa kontrole, pa odobrenje sredstava..., sve to po rokovima ispada godinu i po do dve.
Koliko su ažurni, model traktora za koji je konkurisao može da zastari, i da izađe iz proizvodnje.
 
Odobrili su mi kupovinu traktorske prskalice, stiglo mi resenje. Ali ne pise nigde sta i kako treba njima da posaljem, koju dokumentaciju ? Ima li negde to da nadjem ili neko da mi kaze ko je vec slao? Hvala.
 
Ovo je od prosle godine, vec sam bio prestqo da cekam resenje jer sam predao u maju prosle godine ali eto, stiglo. Mada i za to su nesposobni. Moje resenje su poslali nekom coveku u sidu, pa me on kontaktirao i poslao mi. A meni je stiglo resenje nekog coveka iz sombora. Skroz su nesposobni.
prijatelju jel si to konkurisao 2018.i ove godine mora sa predracunom pa ako ti odobre.jel tako...

Послато са Samsung Galaxy s6 уз помоћ Тапатока
 
Pitam jer gledam otkud sad racun a u izmeni uredbe pise samo datum drugi za predaju zahteva. A prosle godine je bila prica da ce ubuduce moci samo nakon odobrenja predracuna da se dobiju subvencije za novu mehanizaciju
Napisao je lepo "sa racunom".

Nema vise ono ti ostavis predracun i sacekas da vidis da`l si prosao konkurs,sad kupis i predas ako si pros`o prosao si,ako nisi jbg vise srece sledece godine.

Послато са Moto G (5S) уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh