Subvencija za mehanizaciju

Ja sam 9.maja davao godinu dana mom zahtevu koji sam predao ministarstvu.Toliko o rokovima.
 
Da li je ministarstvo do sada ove godine izbacilo neki nov konkurs i podsticaje ili to radi samo Pokrajinski sekretarijat za poljoprivredu? Pre dve nedelje mi gospodja sa info linije Uprave za ag.placanja kaze:vas zahtev je obradjen,očekujte rešenje ovih dana. Danas nazovem da čujem gde je resenje a neka teta sa info linije kaze:vas zahtev je u zavrsnoj fazi,uskoro će biti obradjen.
Bez komentara.Sramota,žalosno.
Spajki ista prica...u slovo...

- - - - - - - - - -

Ja sam 9.maja davao godinu dana mom zahtevu koji sam predao ministarstvu.Toliko o rokovima.
Mi koji dan ranije jos"davali",ali ko za rokove prema nama jos mari...
 
Mi cekamo za gruber... Godina prebacila. Prva zetva prosla. A eto jos malo i druge na pragu....

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Danas sreo ministra na sajmu, kaže do 1. jula biće sve isplaćeno, a zaboravio za 90 dana za odradjivanje investicije...slagao a nije ni trepnuo!?
 
Jos koji dan traje konkurs kod pokrajine, uslov da je nosilac mladji od 40 godina i da je prvi put otvorio gazdinstvo od 1.1.2018. Pitam se samo koliko ima takvih i da hoce da konkurisu za nesto
 
Predao drugi dan konkursa, mašine sam kupio na kredit i predao račune, sve u skladu sa uslovima konkursa. Pozovem u februaru, kažu mi "Vaš zahtev je u završnoj fazi obrade"
Ja naivčina se poradovao, biće nešto od toga. Prodjoše dani, meseci, pre mesec dana pozovem ponovo, vrlo ljubazna gospodja mi kaze "Vaš zahtev je u završnoj fazi obrade" :)

Inače, drugar kupi prskalicu za keš, ja mu kažem, što ne konkurišeš za povrat, kaže mi , neću da se maltretiram, nema ništa od toga. Ja ga ubedim da ipak pošalje, pretposlednji dan konkursa. Ipak pošalje papire navrat nanos, i zove me u martu na čast, legle pare, nije ni rešenje dobio. Rešenje stiglo mesec dana kasnije!

Kad sam nedavno zvao, opet ista priča "Završna faza i slicne izmišljotine" posle mog negodovanja, objasne mi da je verovatno MOJ OBRAĐIVAČ SPOR !
Znaci, neki zahtevi idu nekim osobama, sad ako želimo da se obradi, neko od zaposlenih dobije 100 zahteva, a neki drugi "OBRAĐIVAČ" recimo 1000 zahteva. Pa se ti nadaj!

Ovo nije Uprava za agrarna plaćanja, to je Uprava za pranje para i pravljenje budala!
 
И ја сам купио прскалицу за кеш прошле год у Марту у Мају предао захтев половином Септембра ме звала госпођа ваш захтев је завршен очекујте уплату ево још очекујем:haha:
 
Ja izviso za 2 dana, opstina Krusevac daje neka sredstva.Sada moram da cekam sledecu godinu da podnesem zahtev.
 
Cujem na sajmu da ministarstvo sprema svoje konkurse za jun mesec.Da li to znaci da ce do tada resiti prethodnu godinu? Da li je neko u kontaktu sa ljudima koji su konkurisali za IPARD sredstva? Kakva je tamo situacija?
 
Nazad
Vrh