Subvencija za mehanizaciju

Pokrajinski sekretarijat je raspisao konkurs u proleće i objavio rezultate konkursa pre neki dan.Ministarstvo je raspisalo konkurs pre 15 meseci, nisu obradjeni zahtevi jos uvek,raspisan je novi konkurs (isti)...sramota.
 
ja sam danas bio da vidim da li moze nesto da se konkurise za povracaj za nov traktor, rekli su mi da je to bilo pocetkom godine i trajalo je nepunih mesec dana.. ja pitam pa dobro jel konkurisao neko jesu ali niko nije dobio.. pa o cemu onda da pricamo vise..
 
Danas dobio rešenje , predato 24 maja prošle godine...odbijeno zbog neizmerini poreskih obaveza, sve potvrde poslate odmah , a oni kontrolisali početkom jula ove godine:sjasi: kvarnjak do bola, zato ko nije dobio neka plaća svoje obaveze i unapred
 
Poslednja izmena:
Danas dobio rešenje , predato 24 maja prošle godine...odbijeno zbog neizmerini poreskih obaveza, sve potvrde poslate odmah , a oni kontrolisali početkom jula ove godine:sjasi: kvarnjak do bola, zato ko nije dobio neka plaća svoje obaveze i unapred

vise od godinu dana im trebalo da ti pregledaju tvoj predmet i da ti jave na kraju odbijem si... sramota ziva.
 
Jesi u pdv-u? Kako plaćaš obaveze,mesečno,kvartalno?
Jesam u pdv-u , plaćam kvartalno, ...ali kad je slato izmirene sve obaveze i sve potvrde poslate, ...sve rokove su probili samim tim i njihove uredbe, ne znam na osnovu čega se oni drže....više od godine dana me zavlače sa planovima, više nikad neću konkurisati ni za šta ovo mi je treći put da sam odbijen, stvarno ne znam u koju ja grupu spadam poljoprivrednika!:sta:
 
Jednom je jedan član napisao kako je bio odbijen.... za neki povrat,subvenciju.... I čovek nazove ministarstvo i pita kako i zašto je odbijen? G-đa sa druge strane žice je rekla nepotpun predmet. Sreća pa je čovek fotokopirao sve što je poslao i kada su stavku po stavku proverili,kad ono sve štima. Posle toga naravno predmet odobren. Ne mogu da se setim u kojoj temi je pisano niti koji je član u pitanju ali sigurno je tako bilo! Nadam se da se neko bolje seća priče.....
 
Danas dobio rešenje , predato 24 maja prošle godine...odbijeno zbog neizmerini poreskih obaveza, sve potvrde poslate odmah , a oni kontrolisali početkom jula ove godine:sjasi: kvarnjak do bola, zato ko nije dobio neka plaća svoje obaveze i unapred
Jel si uz zahtev poslao i potvrdu o izmirenim obavezama ili si ostavio da pribave po službenoj dužnosti?

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Evo da se pohvalim da su uplatili povraćaj za mehanizaciju po predračunu od prošle godine za prskalicu rasipač i navigaciju predato krajem aprila.Nikom ništa nisam dao niti je ko šta tražio od mene kao što neki pričaju.:ppozdrav:
 
Ako je neko aplicirao za dve stvari na predračun, i dobio rešenje da je na obe prošao, ako u međuvremenu odustane od jedne da li će dobiti sredstva za onu drugu? (prošlogodišnji konkurs za povraćaj 50% sredstava za kupovinu mehanizacije)
 
Jbt. ja još uvek ne dobijam ništa za voćarski traktor....Još uvek sam u obradi hahaaha...
 
Nazad
Vrh