Subvencija za mehanizaciju

Juče zvali iz UZAP da imam duga u poreskoj NS 4500 din i da pod hitno uplatim i dostavim potvrdu ako hoću povraćaj za 2018 ,zahtev predat 15 .09 2018,otisao u poresku,a ono dug 7650 din,platio podneo zahtev za potvrdu 3-4 dana se čeka!
Da napomenem da sam sve poslao prosle godine sa izmirenim dugom,zasto uopste proveravaju po sluzbenoj duznosti kad u uredbi stoji drugačije,inače ja mislim da mora biti i trenutni dug u Poreskoj od Republike....i dalje se se radi i tumači ko kako hoćeJos da napomenem da sam prosle godine polovinom Avgusta meseca odbijen na istu foru za konkurs od 2017 posle 15 meseci na čekanju,s tim da me niko nije zvao da pokusa da bude čovek!
 
Poslednja izmena:
Pa verovatno su pokusali da mi uruce...zatekao sam u sanducetu da je pokusano urucenje posiljke iz Bgd, ali nisam bio u stanu tig dana, pa se vratilo nazad pismo. Ali para nema, sto je bitnije!

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Stiglo mi je resenje iz 2017.Sta raditi kada dobavljač vise ne prodaje brend za koji vam je dao predračun pre dve godine?Moze li se promenuti samo mašina kod istog dobavljača ili se može promenuti i dobavljač?Da li je neko imao iskustva sa ovakvim slučajem?Sutra ću da vidim sa dobavljačem šta činiti ali me interesuju iskustva.
 
Spajki zovi Ministarstvo. Mislim da ces morati slati izjavu od dobavljača.
Inače legla uplata za špartač kupljen prošle godine u aprilu.
 
Nema menjanja dobavljača osim ukoliko je on prestao da postoji ili mu je izrečena zabrana obavljanja delatnosti.
 
Ja još uvek čekam da završe obradu i uplate subvencije za prikolicu koju sam kupio prošle godine u Julu mesecu, po konkursu iz 2017.
 
Stiglo juce resenje za polutesku drljacu, poslato 25.7.2018 a ispravka tj dopuna u aprilu. Za utovarivac za stajnjak nikakav odgovor za sad a poslato istog dana.
 
Dok sam se ja mislio sad ću pa onda ću nazvati a ono ( pre neki dan) stiglo rešenje za prikolice. E još da legnu pare....
 
Nazad
Vrh