Subvencija za mehanizaciju

E moj moderatoru, bolje da si me isključio nego što si mi ovakav odgovor dao, neću više učestvovati u raspravama da bi ostali mogli komotno da smaraju , ti misliš da sam ja balavac pa da odem u policiju i rešim stvar a o smaranju možda si u pravu , ja kažem ono što drugi ne smeju ili ćute .od mene toliko , biću nemi posmatrač!:riba:
 
Gospodine administratore zasluzili ste zuti karton vec dva dana se vodi diskusija samo vidim kakve ima tesne veze sa subvencijama,teska demagogija a vi?
 
Pozdrav,mene zanima da li mogu ostvariti pravo na povrat sredstava za kupljenu mesaonu stocne hrane ako nisam izmirio naknadu za odvodnjavanje?
 
Milovane zar subvencionisanje kroz nabavku nove mehanizacije nismo zasticeni mi koji obradjujemo zemlju od onih koji je daju u zakup? Jer sta ce onom ko izdaje zemlju u zakup nova mehanizacija?

Aj joj brate mili,pa naravno da jesmo,mi i placamo tu mehanizaciju(kredit).
Ja sam pricao o zemlji u zakup i subvencije za zemlju koju obradjujemo.
 
Šta ste radili za uverenje o izmirenim poreskim obavezama izdato od jedinice lokalne samouprave ako niste poreski obveznik?

1. Izdaju vam uverenje da niste poreski obveznik
2. Pitaju vas gde živite, na koga se vodi nekretnina, pa hajde da vam za to izdamo potvrdu
3. nešto treće?

Znam da su sada dužni da po službenoj dužnosti izvade i ako im ne pošaljem, ali malo je specifična situacija, pa bih radije ja to izvadio da ne bi bilo posle falio vam jedan papir itd.
 
Sta sad spada pod pio? Samo zdravstveno ili i zdravstveno i penziono ?
Sa penzionog sam se odjavio,fala im ne treba

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh