Subvencija za mehanizaciju

Imam u ponudi neke masine dobijene na konkursu za mlade jel mogu da imam probleme ako kupim.masine su kupljene 2018.
 
Mislim da je 5 godina zakonski rok u kom ne smes prodati masinu.

Послато са SM-A310F уз помоћ Тапатока
 
Zbog takvih onaj kome ozbiljno treba mehanizacija i konkuriše bude odbijen jel prođe neki drug član. Ja bi na tvom mestu uzeo pa on neka se pita poslee hoće li biti prijavljen.

- - - - - - - - - -

Da li je neko konkurisao za preradne kapacitete.Trebaju mi neke informacije oko biznis plana za konkurs.
 
AKo ti treba nesto vezano za biznis plan,spojicute ja sa osobom koja radi to,meni je radila sad jedan biznis plan ove nedelje.
 
Kaže ministar posle uskrsa biće isplaćene subvencije za 2018. Obećava.
Meni ni za 2017 ništa.... Obraz ko djon vojnički...
 
Meni su zavrsili predmet, a predao sam zadnjeg dana konkursa 17.09. Sad cekam resenje.Kontaktirao sam ih preko e-mail i brzo sam dobio odgovor.

Bice isplate kako je rekao tamo posle uskrsa, i za otvaranje sajma bice im puna usta kako su isplatili sve subvencije iz prethodne godine,moraju sa necim da se hvale na otvaranju sajma.
 
Na koji mejl si pitao?
Ja sam predao krajem avgusta i nista. Drugar je pocetkom avgusta i njega su neki dan kontaktirali da ft1p a zna sigurno da nije falilo nista. Gde je u međuvremenu nestao, ko to zna.... Poslao opet pa čeka rezultat-opet.
 
U zbiru gazdinstva prelazim 50ha.Za masinu koju hocu da konkurisem namena je setva sirokorednih kultura u cijem zbiru ne prelazim 50ha.
Jel imao neko taj slucaj i jel vredi da konkurisem posto je uslov do 50 ha?
 
U zbiru gazdinstva prelazim 50ha.Za masinu koju hocu da konkurisem namena je setva sirokorednih kultura u cijem zbiru ne prelazim 50ha.
Jel imao neko taj slucaj i jel vredi da konkurisem posto je uslov do 50 ha?

Ja sam 2016 dobio povracaj za zitnu i za sirokorednu sejalicu na gazdinstvu sam imao 70ha,ali kulture koje sejalica moze da seje ne smeju da prelaze 50ha
 
Nazad
Vrh