Subvencija za mehanizaciju

Znam neke koji su posle 3 meseca dobili.!00% bez ikakvih veza i vezica,dve mašine su u pitanju povraćaj cc 300-350 hiljada din.
A rešenje si dobio?
 
Resenje sam dobio pocetkom maja meseca a predao sam zadnji dan konkursa tj. 17.septembra sam poslao papire.
 
Poslednja izmena:
Kad si ti predao ?Posalji im e-mail upravi tamo.Sad su dosta ubrzali proces, imao sam ja jedan zahtev za svinje tamo kod njih mi je od 20.febr 2018 i tek juce ga zavrsili.
 
Ne znam tacno,nedelju-dve posle pocetka konkursa...poslao sam im mejl u utorak, nisu jos odgovorili
 
Ja poslao zahtev 25.7.2018 i nista za utovarivac za stajnjak a za drljacu mi stiglo za ispravku. Mejl sam slao i dobio odgovor da mi se predmeti nalaze u fazi administrativne obrade.
 
I moj predmet je obradjivan dve godine,sada je "završen" ali se ne zna gde mi je rešenje.I tako već dva meseca.
 
Stiglo mi je resenje pre par dana po predracunu iz 2017 godine !!! Dobio klasicno rok 90 dana da realizujem investiciu,a moje pitanje je koliko od prilike po realizaciji investicije i podnosenju zahteva za isplatu sredstava ta sredstva budu i isplacena.(da ne bude da sada posaljem zahtev ponovo a novac dobijem 2021 :svinja: )
 
Ja sam poslao zahtev za isplatu pred kraj 2018 godine i još ništa. Isto konkurs po predračunu iz 2017.
 
Hoce li biti za mlade ove godine ?
Objavljeno je da će biti, i da će biti uslovi kao i prošle godine, nosilac gazdinstva mora biti mlađi od 40godina, gazdinstvo otvoreno posle 1.januara 2018g i da gazdinsvo nije dobilo do sada povraćaj za mlade. Navodno bi trebala uredba izaći u toku ovog meseca.
 
Jeb.. im ja mat..,samo da sto manje njih dobiju subvencije,zabole ih za nas,kakva djubrad prvoklasna!!.Moj komsija je mladji poljoprivrednik od mene kad sa 39 godina otvori gazdinstvo a ja 10+ godina mladji sam mator jer imam gazdinstvo od 18-te godine.Pazi molim te ,mladi poljoprivrednici ....kakva igra reci,uvek neka sranja sakriju.
 
Nazad
Vrh