Subvencija za mehanizaciju

Mene interesuje posto planiram da posaljem za dve masine iz razlocitih konkursa (biljna i stocarska pr.). Da li ja moram svu dokumentaciju tj uverenja iz poreske i opstine da uzimam 2 puta ili moze kopije

Dovoljno je da overiš kopije kod notara

- - - - - - - - - -

Druze ako si vec upucen u neke stvari tamo, znas li kada ce barem poceti da uplacuju sredstva za povracaj od 50% od prosle godine. Resenje smo dobili nov. da nam se odobrava investicija,a racune i ostatak papira poslali februara.

To se stvarno ne zna, trebalo bi u skorije vreme da ti uplate ako si u februaru poslao račun
 
Uvek bude manje podnesenih zahteva nego sto je budzet konkursa, stalno je ranije bila isplata nego preko Uprave za agrarna placanja.
 
Ajde jos jednom da proverim , da li sam ostao jedini koji jos nije dobio nikakvo resenje i uplatu za konkurs od prosle godine ?

Danas mi legle pare za podizanje zasada, konkurs od maja ove godine, isto republicki konkurs,uprava za agrana placanja, a od onog za mehanizaciju ni traga ni glasa vise od godinu dana...
 
Nisi jedini! Nikakvog glasa od njih nisam dobio, a posleo sam papire preporučenom poštom krajem aprila prošle godine.
 
A dali neko ima informaciju kada ce se znati rezultati od pokrainskog konkursa za mlade i nova gazdinstva u 2018 godini .

Послато са S41 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh