Subvencija za mehanizaciju

Pa jel poceo konkurs? Msm kad ce moci da se predaju papiri?
 
Danas sam konačno dobio rešenje iz 2017. godine za plug. Predao sam zadnji dan konkursa. Da li neko može da mi kaže koliko brzo isplate posle realizacije? Pitam pošto moram da uzmem kredit, ako ministarstvo uopšte daje kredite.
 
Danas sam konačno dobio rešenje iz 2017. godine za plug. Predao sam zadnji dan konkursa. Da li neko može da mi kaže koliko brzo isplate posle realizacije? Pitam pošto moram da uzmem kredit, ako ministarstvo uopšte daje kredite.
Čestitam kolega,ja sam predao prve nedelje konkursa u 2017.i jos nisam nista dobio.
 
Koji su neradni dani Uprave za agrarna placanja ? Juce mi je stiglo resenje za ispravku za drljacu, danas bih vec poslao. Ali ne znam da li ce stici u roku od 8 dana kako je navedeno jer sad kad se spoje neradni dani nece raditi garant 7-8 dana.
 
Povodom izlaska novog “Pravilnika o izmenama ii dopuni pravilnika o podsticajima za investicije u fizičku imovinu poljoprivrednog gazdinstva

za nabavku novih mašina i opreme za unapređenje primarna proizvodnje biljnih kultura” za 2019 godinu


koristim priliku da Vam pošaljem oba ova pravilnika u kome možete videti da su za ovu 2019 godinu ubačene i “SUŠARE ZA ŽITARICE” kao predmet investicije.

Treba obratiti pažnju na novu tabelu o prihvatljivim investicijama , pod rednim brojem 5 i stavkom 2 gde su SUŠARE ZA ŽITARICE

NAPOMENA: OBRATITI PAŽNJU NA OVAJ DEO
član 2

5) реализација инвестиције јесте извршење свих радњи везаних за набавку предмета прихватљиве инвестиције (закључење купопродајног уговора, промет робе, издавање докумената који прате робу, преузимање робе, исплата цене у потпуности), као и стављање инвестиције у функцију у складу са наменом;
Savetujem zainteresovanima da razmisle o ovoj pogodnosti za investiciju.
 
Samo ti posalji ,racuna se dan kada si poslao.
Svakako cu poslati pa kako bude, u medjuvremenu sam nasao da su zvanicno neradni 26,27,28,29 pa opet 1,2. Valjda ce stici 30 ili 3 :osmeh:
Traze mi izvod overen iz banke (mada sam ja ubedjen da sam poslao ali ajde) da je masina placena posto je uplaceno na racun. Posto je uplatila banka direktno po predracunu jer je namenski kredit u pitanju. Sad mi se tu ne poklapaju broj predracuna i broj izdatog racuna tj fakture. Jer jbg ljudi su prodali jos masina u medjuvremenu dok je meni odobren kredit. Valjda ce prihvatiti.
 
Za isti papir sam ja imao situaciju ,uhvatili me novogosnji praznici ,pijani postar nije urucio 15ak dana ,sam potpisao da je uruceno na vreme..

Samo ih pozovi i objasni o cemu se radi !
 
Zovem od juce ali zauzeto kao po obicaju.
Jel si dobio odgovor neki do sad ?

Inace ako nekom znaci zbog orijentacije zahtev je poslat 25.7.2018. Imam zahtev za utovarivac za stajnjak poslat istog dana ali odgovora nema za sad.
 
Zovem od juce ali zauzeto kao po obicaju.
Jel si dobio odgovor neki do sad ?

Probaj na ovaj broj

f3977a50bb1f5ada356a8becb91a530d.jpg


Na one 100, 101 mozes od 8-9h i 11-12h ,tako nesto , na ovoj gore br.sam valjda ja zvao.

U mom slucaju je bio konkurs od pre dve godine.
 
Je l moze neko ovde da mi kaze da li ce biti kakvog povracaja na junice od drzave i ima li negde pravilnik o tome ne mogu da nadjem?

Послато са Samsung Galaxy s6 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh