Subvencija za mehanizaciju

Treba da podnesem zahtev za povracaj za plug koji sam kupio e sad uzeo sam i ciklon od 500 litara ORMaruc koji je kostao nekih 42.000 dinara....da li za njega mogu podneti zahtev za subvenciju sobzirom da je mala cifra u pitanju?
 
Ja koliko sam čitao mislim da ispod 50.000 din ne može...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Treba da podnesem zahtev za povracaj za plug koji sam kupio e sad uzeo sam i ciklon od 500 litara ORMaruc koji je kostao nekih 42.000 dinara....da li za njega mogu podneti zahtev za subvenciju sobzirom da je mala cifra u pitanju?

Bez problema možeš podneti zahtev i za rasipač zajedno sa plugom, nije bitna cena rasipača bitna je ukupna cena, u ovom slučaju plug i rasipač zajedno.
 
dobio sam resenje da mogu da kupim po predracunu od prosle godine u roku od 90 dana.Na predracunu imam dve navedene masine.Jednu ne zelim da kupim.Zna li neko ko je vec radio po tom konkursu moze li se odustati od kupovine jedne masine?Jos me interesuje kada saljem racun I ostale papire o obavljenoj kupovini jel masina moze biti placena u kesu ili mora preko racuna namenskog?
 
Za prvi deo pitanja je najbolje da nazoves Upravu i da im kazes o cemu se radi.Jos bolje je da ih to pitas e-mail-om jer tako imas dokaz sta su ti rekli da uradis.Za drugi deo piranja mislim da je dovoljno da dostavis fiskalni račun.Ali i to mozes pitati Upravu kada ih dobijes.
 
Moze fiskalni ali da na njemu ne pise "ček" ako to pise onda mora i izvod iz banke.

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Diklofen,treba ti pismena izjava svojerucno napisana da odustajes od kupovine te jedne masine iz npr nedostatka finansiskih sredstava.
 
Odgovor:
Placanje moze i gotovinski stim da tako pise i na fiskalnom racunu.
Moze samo jedna masina ali treba ispisati da se odustaje od kupovine druge masine iz nekih razloga.
 
Tako da, mada i to mu je donja granica konjaze. Mi u teskoj zemlji imamo problema i sa nh od 210ks.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh