Subvencija za mehanizaciju

Izašao konkurs za mlade do 40 god, ali ništa od nabavke mehanizacije za ratarstvo. Opet samo za gazdinstva otvorena u 2019 godini.
 
Zasto sad pa to?

Право на подстицаје остварују подносиоци пријава који имају пребивалиште у насељеном месту уком се не налази седиште града (Нови Сад, Суботица, Зрењанин, Панчево, Вршац, Сремска Митровица, Кикинда, Сомбор - Закон о територијалној организацији Републике Србије ("Сл. гласник РС", бр. 129/2007,18/2016 и 47/201
 
Poruka

Ako sam dobro razumeo svrha ovih subvencija je da se pomogne mladima,ako je neko prošle godine napunio 18 god i podneo za podsticaje po ovom konkursu (tad važećom) i nije prošao (jel normalno nije imao nikakvu vezu) ,jel to onda znači da on ove godine više nije mlad,i nema prava da konkuriše :haha::haha::haha:
 
Juce me zvali iz Uprave da me obaveste da trebam da dopunim dokumentaciju. Fale neki garantni listovi, iako znam da sam ih poslao. Sad opet zovi prodavce da mi posalju duplikate...sta cu. Ne moze sut s rogatim!

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Druze sad jedno pitanje za tebe ?????? meni je opstina Novi Becej I selo gde see nalazim je Novo milosevo a srez mi zrenjanjin sto bi znacilo da ja mogu da konkurisem ili ne?
 
Nazad
Vrh