Subvencija za mehanizaciju

Kolege da li ima aktuelnih konkursa za povracaj za mehanizaciju ili kada se ocekuje da ce biti? Ne subvencionisani kediti vec povracaj.
 
A posle ja dobijem što komentarišem mađare.
Ti ne propuštaš da komentarišeš, i to uvek ružno da kažeš. Nisu mađari jedini koji imaju dvojno državljanstvo i mogućnost glasanja u dve zemlje.
Decenijama to pravo imaju , gastarbejteri na zapadu sa državljanstvom austrije , nemačke. Izbeglice iz hrvatske i bosne.
Pa što je samo kod mađara to problem???
 
Baća Nikola pazi samo da te ne zeznu službenice tokom popunjavanja papira kao što su mog drugara na prošlom konkursu.Hteo da uzme mašinu na suprugu i sve je bilo u redu sem toga što su upisali ženino devojačko prezime umesto venčanog.
 
Ti ne propuštaš da komentarišeš, i to uvek ružno da kažeš. Nisu mađari jedini koji imaju dvojno državljanstvo i mogućnost glasanja u dve zemlje.
Decenijama to pravo imaju , gastarbejteri na zapadu sa državljanstvom austrije , nemačke. Izbeglice iz hrvatske i bosne.
Pa što je samo kod mađara to problem???
šta to ovi smetaju ,da nije bilo sranja i da tamo odakle su normalni ljudski uslovi za šivot ti bi već odavno se vratili na svoja ognjišta pa dalje u svet ako oće,a mađari su oterani odakle,gde su klani i bacani u jame živi,ili pod led,ili u koji su to logor bili odvedeni?
Ako su uzeli mađ.državljanstvo zašto se guraju za Srpsku državnu njivu ili subvencije?
Starijim svaka čast,a ovi mlađi su teški nacionale,pa ih niko ne kritikuje ,a ja sam vakav i onakav jer sam isti ko oni samo na suprotnoj strani.
I da ,umalo da zaborvim,oni su kolektivni glasači prvorođenog,i ajd ti ubedi mađara da ne glasa za svoje nego za neku srpsku stranku.
 
šta to ovi smetaju ,da nije bilo sranja i da tamo odakle su normalni ljudski uslovi za šivot ti bi već odavno se vratili na svoja ognjišta pa dalje u svet ako oće,a mađari su oterani odakle,gde su klani i bacani u jame živi,ili pod led,ili u koji su to logor bili odvedeni?
Ako su uzeli mađ.državljanstvo zašto se guraju za Srpsku državnu njivu ili subvencije?
Starijim svaka čast,a ovi mlađi su teški nacionale,pa ih niko ne kritikuje ,a ja sam vakav i onakav jer sam isti ko oni samo na suprotnoj strani.
I da ,umalo da zaborvim,oni su kolektivni glasači prvorođenog,i ajd ti ubedi mađara da ne glasa za svoje nego za neku srpsku stranku.
Pa to ti pitaj tvoje velike srbe!
 
@ savopunck

A da nisi ti malo ljubomoran? Ako te zanima kako su prošli nemci i mađari iz Apatina na kraju drugog svetskog rata, javi se na privatnu poruku da ti objasnim da nisu otišli na letovanje. Nije mi jasno kako uspevaš da napišaš toliko teksta u poruci, a da niša ne bude vezano za temu. Ovo sam napisao da ostali vide, možda oma neki deo tvog posta #2878 vezan za subvencije 2019, ali ga ja nevidim pa da mi ostali članovi pomognu da vidim.

@ KishRobert

Nema potrebe za flejmovanjem bez obzira koliko se dobro loži na provokacije.

Vratite se temi.
 
Nazad
Vrh