Subvencija za mehanizaciju

Kolega , brat konkurisao predracunom ,dobio resenje da je prosao , izvrsio uplatu za masinu , sta sad sve od dokumentacije salje nazad upravi ?
Ako neko moze da mi napise.
 
Nema povracaja na drljace ?? Da li moze na istom zahtevu da budu masine iz razlicite grupe?? Tj konkretno podsticaji za biljnu proizvodnju (setvospremac) i stocarsku (utovarivac za stajnjak)
 
Poslednja izmena:
To su gluposti ali ima leka neka lepo prekrste drljaču u setvospremač ,što i jeste i nema zime,a drljača nek ostane ono što su konji vukli da se zaravna oranje.
 
Ti si barem dobio neki odgovor a ja jos uvek nista.A ovamo pocinje nov konkurs a ni proslogodisnji nisu zavrsili.E gde mi zivimo bravo za vlast,napredno nema sta ..
 
Ja sam ove godine kupio frezu iskesiro i izgleda da drzava nece ucestvovati u tome da podelimo pare.Po svemu sudeci od subvencija za prikljucne masine nema nista.
 
Данас звао управу, рекоше завршена обрада шаљу решења.
 
Рекла ми госпођа што се јавила у множини, те сам тако и схватио. Ограђујем се нисам је баш пуно испитивао.
 
Da li je potrebno da je uplacen PIO, nameravam da uzmem setvospremac?

Ili da zaboravim na povracaj, jer smo mi sitna boranija.

Ima i neka kombinacija da opstina vraca ali i to zavisi koliko para je namenjeno opstinskom budzetu za igranku.
 
Nazad
Vrh