Subvencija za mehanizaciju

Ne bi trebalo da ti naplate tih 620din kada uzimas za potrebe subvencija od strane drzave. Ako uzimas u druge svrhe naplate ti. Ja tu potvrdu dobijam od republickog organa a lokalnu od lokalne samouprave i ta se naplacuje 138din nebitno za koju svrhu trazis.
 
Bojčetiću kako možeš da kažeš da nisam u pravu. Pa ja sam lično došao i tražio po mom jmbg da mi daju potvrdu. Pošto ja nemam nikakvu imovinu na sebe onda i nisam verovatno u sistemu osim onog dela koji mi se vodi po porezu na platu. Zato sam i lepo tražio da mi daju da nemam ništa - ona žena što radi je rekla da ne može to da mi da. Moguće da u ovoj zemlji od mesta do mesta su drugačiji uslovi u poreskoj upravi.
 
Ja nisam dobio ni rešenje ni pare. Zvali su me pre nekih nedelju-dve i rekli isto što i jednom kolegi ovde "uskoro ćete dobiti rešenje, a nekih mesec dana nakon toga će leći novac"..
 
Ja sam prosle sedmice dobio resenje od uap predato pocetkom avgusta, sad cekam da legne novac dok od upz i dalje cekam resenje (predato tokom jula) predmet je po njihovim recima zavrsen i odobren samo se ceka potpis istog..

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Šta da vam kažem. Ja dobio rešenje po predračunu još iz davne 2017 god. Naravno firma nema plugova i navodno će stići do polovine jula. I ja sada treba da strepim hoću li stići predati dokumentaciju za odobreni povrat. Rok je 90 dana a to za mene znači 23 jul.
 
Ne moras kupiti tu mašinu sa predračuna.Procitaj taj pravilnik iz 2017.Mozes kupiti drugu mašinu shodno uslovima iz Pravilnika.
 
Šta da vam kažem. Ja dobio rešenje po predračunu još iz davne 2017 god. Naravno firma nema plugova i navodno će stići do polovine jula. I ja sada treba da strepim hoću li stići predati dokumentaciju za odobreni povrat. Rok je 90 dana a to za mene znači 23 jul.
I meni je plug stigao 86-ti dan 87-mi carina i papiri predati 88-mi.U knap jedva
 
Ne moras kupiti tu mašinu sa predračuna.Procitaj taj pravilnik iz 2017.Mozes kupiti drugu mašinu shodno uslovima iz Pravilnika.

Taj podatak nisam zapazio u pravilniku.
Sada je već gotovo. Platio sam kaparu kako bi poručili. Prosto mi je neverovatno da jedna tako velika i poznata firma nema novaca da nabavi plugove unapred.
 
Dobio sam informaciju da predaja zahteva za 2019 kreće od ponedeljka...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh