Subvencija za mehanizaciju

Pre par meseci na Face-u u Dobroj zemlji se debelo ulizao idolu nacije, hvaleci njegov doprinos ovakvom dobrom zivotu u zemlji.
 
Ma kakav Davidovic, pa on je isto projekat vlasti. Ne znam samo kako onaj Kesic jos opstaje da ga neko ne ucmeka. Malo je slobodnih novinara koji smeju da kazu ono sto misle o poljoprivredi. Da je sjajno, nije, ali nije jos ni doslo do dna, jel da je doslo znali bi mi prvi.
Da sam ja ministar poljoprivrede i da se ovoliko ljud priajvilo na konkurs za mehanizaciju ja bih se sigurno pitao ko je ovde lud. S jedne strane kukaju kao sinje kukavice, a sa druge strane imaju para da kupuju novu mehanizaciju. Ako se nema onda se nema, a kad bi jos malo procesljali visinu zakupa tek bi im onda bilo 100 % jasno, mada i ovako su po prilicno sigurni.
Ova tema se pretvorila u kuknjavu, a svi zivi pokupovali po nesto.
Ako pogledate IPARD koji je od EU videcete da se i tamo ceka po prilicno.
 
Pa i zar nije logicno da se ta mehanizacija stara desetine godina promeni? Jedno je kupovati traktore ili kombajne skuplje od 60.000 e a drugo je kupiti plugove, tanjirace, prskalice, sejalice itd. do 10.000 e ili jos jeftinije na kojima sa povracajem pdv-a i povracaj od Pokrajne od 40% izadje skoro kao i polovno.
Trebaju bez ikakvog odbijanja svima zainteresovanima davati te povracaje. S tim da malo vise vode racuna o onima sto rade 500 ili vise ha.

- - - - - - - - - -

Gde se on ulizao vucicu majke ti?
Ajde izcitiraj ga makra priblizno ili nadji post zivo me interesuje
Mrsko mi je iskopati ali probacu da se vratim dosta u nazad pa cu ti naci, pa ako nadjem procitaj sve komentare."Majke ti"
 
Gde se on ulizao vucicu majke ti?
Ajde izcitiraj ga makra priblizno ili nadji post zivo me interesuje
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155466133194339&id=838104338
Evo ti sad zanimacije! Citajuci i sve komentare i malo opustenije disi!
Ovo je posle onoga kad su mu prvo dali termin u jatarnjim casovima kad su paori ili u stali ili spavaju jer je Nedelja dan odmora.
Posle ovakvog posta na koji je bio primoran pisati opet se vratio kasnijem terminu emitovanja emisije, ali verovatno mu je bilo receno da vodi racuna malo vise o svemu.

Profesore jeli ovo direktno ili ...?!

Ako moderatori zele mogu prebaciti post u chat-u! Morao sam dati odgovor nevernim tomama! Sorry za :off_topic:
 
Poslednja izmena:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155466133194339&id=838104338
Evo ti sad zanimacije! Citajuci i sve komentare i malo opustenije disi!
Ovo je posle onoga kad su mu prvo dali termin u jatarnjim casovima kad su paori ili u stali ili spavaju jer je Nedelja dan odmora.
Posle ovakvog posta na koji je bio primoran pisati opet se vratio kasnijem terminu emitovanja emisije, ali verovatno mu je bilo receno da vodi racuna malo vise o svemu.

Profesore jeli ovo direktno ili ...?!

Ako moderatori zele mogu prebaciti post u chat-u! Morao sam dati odgovor nevernim tomama! Sorry za :off_topic:
Ovo,ovo....

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
U prevodu tamo gostuju duše bez jezika.Rečiti ljudi sa stavom,jezikom i dobrim argumentima budu isečeni ili jednostavno nisu poželjni kao gosti jer ne igraju onako kako im se svira.
 
Mene nisu ni pustili u jednoj poljoprivrednoj emisiji jer sam rekao onako kako jeste. RT Vojvodine me snimali, poslao im mail da se zalim, niko mi nije ni odgovorio. Tako da samo opovrgnem Kisha da cutimo. Ja svugde pricam onako kako mislim i tako cu i dalje raditi. Jos ih vodio u vocnjak i po blatu isli, izgubio pola dana. Nabijem ih.:ppozdrav:
 
Ma na tim protestima i u emisijama NIKO do sad nije progovorio sa ciljem da se nesto resi, nego da digne sebi cenu i da ga za vise para kupe da cuti.
Nazalost znam nekoliko takvih primera sto uzivo, sto sa foruma.
 
Danas mi poštar doneo rešenje da se usvaja prijava za konkurs za mlade poljoprivrednike. Posle pola sata mi je uplaćen novac.
 
Nazad
Vrh