Subvencija za mehanizaciju

Danas nazvao upravu da vidim kako stoje stvari,zvao i za subvenciju za tov junadi koju sam predao krajem januara 2018 i za plug to sam predao zadnji dan,oba zahteva su primljena cekaju na red,pocela ona da dize ton na mene kad sam je pitao kad ce da se obradjuju zahtevi,a ona meni gospodine predao si zadnji dan u cemu je problem,ja joj rekoh pitam za tov junadi to vec godinu dana stoji kod vas,malo sam je napu*io i lupila mi slusalicy:haha:
 
E i da je trebala da ti "obradi" predmet sada ce samo da ga baci na onu gomilu sa naznakom: "sledeće godine".
 
Bili kod nas danas iz poljoprivredne stanice i izmedju ostalog govorili i o subvencijama. Kaže za jedno mesec do mesec i po dana sve će biti rešeno...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Danas kolegi stigle mašine preko prosperitate, sve ukupno plaćeno oko 2500 eura, živio predsednik Orban, a naši neka se malo zapitaju !


2iw0oba.png


xp7s6c.png


10da24j.png
 
Meni je stigo odgovor mailom u vezi sa mojim zahtevom za isplatu povraćaja za voćarski traktor iz 2017. Biće isplata kad krenu da se isplaćuju traktori u 2019, izuzetno precizan i upotrebljiv odgovor. Cenim ga pred izbore ili pred kraj godine... Strahota...
 
Pozdrav,danas me zove lik iz ministarstva i kaze da dodje da se odricem pravo na zalbu i da ce mi leci pare na racun za 7 dana:),a ako ne odem poslace mi postom i pare za 30 tak dana.Naravno otiso sam:D

- - - - - - - - - -

Da potpisem da se odricem zalbe i urucio mi je resenje licno.
 
Danas kolegi stigle mašine preko prosperitate, sve ukupno plaćeno oko 2500 eura, živio predsednik Orban, a naši neka se malo zapitaju !
Pomalo sam upucen u tu tematiku,pravi Mađari u susednoj Mađarskoj govore o tom liku sve najgore.Nije nista bolji odovog naseg jer ciljna grupa mu je mađari u rasejanju na koje uspeva uz pomoc mita da sakupi glasove.Tako i ovaj nas radi a mi starosedeoci se uvek čudimo kako je pokupio glasove.Taj mađar je to podigao na jos visi nivo od ava :ppozdrav:.
 
Izvinjavam se zurio sam prolikom pisanja,elem zove me covek prestavi se i kaze da je iz ministarstva i da je moj predmet gotov pa da posto kao dugo cekam dodjem u upravu i potpisem da se odricem na pravo zalbe i bice mi pare na racunu za 7 dana i dace mi naravno resenje licno ili da ne dodjem i poslace mi postom resenje ali tada su pare za 30tak dana.**greška li ga nemam pojma zasto me zvao kao vec dugo cekam.Nisam se zalio,predmet iz 2017. Po predracunu.
 
Izvinjavam se zurio sam prolikom pisanja,elem zove me covek prestavi se i kaze da je iz ministarstva i da je moj predmet gotov pa da posto kao dugo cekam dodjem u upravu i potpisem da se odricem na pravo zalbe i bice mi pare na racunu za 7 dana i dace mi naravno resenje licno ili da ne dodjem i poslace mi postom resenje ali tada su pare za 30tak dana.**greška li ga nemam pojma zasto me zvao kao vec dugo cekam.Nisam se zalio,predmet iz 2017. Po predracunu.

Ako je po predracunu kada si izvrsio investiciju(kupio alatku) kada ti uplacuju pare za 7 dana?
 
Pomalo sam upucen u tu tematiku,pravi Mađari u susednoj Mađarskoj govore o tom liku sve najgore.Nije nista bolji odovog naseg jer ciljna grupa mu je mađari u rasejanju na koje uspeva uz pomoc mita da sakupi glasove.Tako i ovaj nas radi a mi starosedeoci se uvek čudimo kako je pokupio glasove.Taj mađar je to podigao na jos visi nivo od ava :ppozdrav:.
Imaju li naši Mađari pravo glasa u Mađarskoj:sta:. Dali je izašao neki pokraijnki konkurs za nabavku mehanizacije ovih dana.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh