Subvencija za mehanizaciju

Kolege jel ima neki konkurs za traktore konkretno me interesuje vocarac a da ne ide preko Ipard-a posto ne podlezem pod Ipard subvencije?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Auuu al su se osigurali ove godine.... 9) по редоследу подношења захтева постоје расположива средства за одобравање права наподстицаје у оквиру укупних средстава опредељених овим Јавним позивом.
Što će reći, ako kasnije predaš zahtev (kao što sam ja mislio pa sad ne smem) i nema love u kasi-pušagija. A ajd dokaži da li je kasa prazna ili nije.
 
E jebaj ga kad mi je povrat za prikolice legao nedavno, a te pare sam mislio da potrošim na nešto ali nekako me strah da će biti kasno dok se sve realizuje. Do kraja avgusta je kraj konkursa.
Btw mislim da se ne sme ni pre konkursa poslati zahtev.
 
Auuu al su se osigurali ove godine.... 9) по редоследу подношења захтева постоје расположива средства за одобравање права наподстицаје у оквиру укупних средстава опредељених овим Јавним позивом.
Što će reći, ako kasnije predaš zahtev (kao što sam ja mislio pa sad ne smem) i nema love u kasi-pušagija. A ajd dokaži da li je kasa prazna ili nije.
Ovo i mene brine. Prosto ne znam šta da radim. Verovatno odustajem od ove godine, pa čekam sledeću. Ako išta bude.
 
Ja sam nešto načuo da od sledeće godine što se tiče subvencije za mehanizaciju samo ipard program. Od državnih nema kanda ništa...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Kako da ne na Ipard la referentna cena KOJU NE MOZES ZNATI bude daleko niza. Coveku za ciji slucaj znam povracaj izasao 40% a napatio se kao da Space Shuttle kupuje.
 
Sve te piz.arije koje danas traže kroz Ipard će nam sutra biti obavezne za sve nas koji se bavimo poljoprivredom i imamo registrovano poljoprivredno gazdinstvo.
 
Mnogima je vec preso ipard,,dolaze da vide sa cim kerove hranis,to mi nejde u glavu,aj za praznu ambalazu od hemije jos i da im oprostis,,al pare jos nisu coveku uplatili,ko da traze sitnicu samo da te odbiju.
 
Nazad
Vrh