Subvencija za mehanizaciju

Ministar je rekao do kraja marta.Ja mu verujem i svima njima i cekam taj kraj marta ..doduse nije receno koje godine alinkrajnmarta
 
Hteo bih da uzmem novi setvospremač (2-2,2m za 539 da može s njim lepo da radim) i da posle konkurišem kod Grada Beograda za povraćaj. Šta mi predlažete od proizvođača setvospremača da uzmem? I hteo bih sa 2 reda rotora (može oba žičana ili jedan flah a drugi žičani). Koliko se kreće cena takvih novih spremača?
 
Nama danas stiglo resenje za kompaktor, predat zahtev u junu 2017. Treba sad realizovati investiciju, pa njima poslati zahtev za refundaciju pa cekati pare. Znaci negde 2021 cemo castiti

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Hteo bih da uzmem nov traktor,da li postoji neki povrat sada?S'tim da ne bude samo za primarne proizvodjace?

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Treba da uzmem Uverenje da su izmerene obaveze po osnovnu izvornih lokalnih javnih prihoda na teritoriji BGD, a radi konkursa za povrat sredstava za kupovinu priključne mehanizacije kog Grada BGD. Obzirom da sam ja nosilac PG, otac je član i na njemu se vodi zemlja. Da li ovo Uverenje vadim za sebe ili za njega i da li treba ovo Uverenje i za zemlju koja je u zakupu?
 
Hteo bih da uzmem nov traktor,da li postoji neki povrat sada?S'tim da ne bude samo za primarne proizvodjace?

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka


Trenutno je aktuelan samo IPARD, za traktore počinje konkurs (po trenutnom planu) sredinom juna.
Naravno, ukoliko ispunjavate uslove.

Ako se ne varam, preko nacionalnih mera neće biti subvencija za traktore.
 
Na rešenju stoji datum 28.2.2019., a uplaćeno danas...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
45dana si cekao za isplatu,produzili su rok pre je bilo tacno ti plate 30dana od dana kako ti zavrsavaju resenje.

Reci nam jel si ih pozvao nekad tamo u upravi da vidis da li ti je obradjen predmet?
 
45dana si cekao za isplatu,produzili su rok pre je bilo tacno ti plate 30dana od dana kako ti zavrsavaju resenje.

Reci nam jel si ih pozvao nekad tamo u upravi da vidis da li ti je obradjen predmet?

Isplata ide posle proteka roka za žalbu koji iznosi 15 dana od dana uručenja rešenja. Tako da nema veze kog dana je doneto rešenje već kad je uručeno. Ako mu je uručeno Rešenje 3.4.2019 tek sutra bi protekao rok za žalbu, i potom bi trebalo da bude isplata, ali pošto se niko nežali kad treba da dobije pare oni izgleda puste pare i pre proteka roka za žalbu.
 
45dana si cekao za isplatu,produzili su rok pre je bilo tacno ti plate 30dana od dana kako ti zavrsavaju resenje.

Reci nam jel si ih pozvao nekad tamo u upravi da vidis da li ti je obradjen predmet?
Nisam nikog zvao niti je ko zvao mene... Čekao rešenje i dočekao...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Posle tacno dve godine stiglo resenje. Sad cekamo poruku. :)

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
 
Darko tako sam i ja mislio. Sad sam zvao kancelariju u Beogradu i rekli mi sledeće: uzimam uverenje za sebe i za svakog vlasnika parcele (dakle i za oca - iako je član gazdinstava, a i za ostale gde sam u zakupu).
 
Nazad
Vrh