Subvencija za mehanizaciju

pitao sam u upravi kokurs za mlade i ipard idu sa predracunom a konkurs za povrat koje drzava daje ide sa racunom , ispada da na zidu pise p... a ko ce j,,,ti videcemo ,zato sam vec krenuo u kupovinu da bih imao sve spremno kad krene medjutim ni sam neznam
 
Sve preko 5000e ide na Ipard a ispod toga finansira drzava.....

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Izasao je jedan konkurs, pre neki dan, za mlade poljoprivrednike i sve je lepo i svasta pokriva, samo ima jednu sitnu zackoljicu, mladi poljoprivrednik mora da je registrovo gazdinstvo samo prethodne godine, tj 2017 i to prvi put, ostali pusiona
Da li je to ta koja se ceka ili ce biti jos nesto ?
 
Izasao je jedan konkurs, pre neki dan, za mlade poljoprivrednike i sve je lepo i svasta pokriva, samo ima jednu sitnu zackoljicu, mladi poljoprivrednik mora da je registrovo gazdinstvo samo prethodne godine, tj 2017 i to prvi put, ostali pusiona
Da li je to ta koja se ceka ili ce biti jos nesto ?
ako je to ovaj od pokrajine,on je vazio do 21 maja,i samo za gazdnstva registrovana posle prvog januara ove godine
 
Izasla je danas nova uredba min poljoprivrede o subvencijama za nabavku novih masina.::super::
Prvo kupis masinu, pa onda podnosis zahtev.
 
I sto je ovaj nacin dobar ?.Kupim masinu i oni mi ne odobre zbog neke mizerne greske,i sta ja da radim onda....Ovako ce samo jos manje njih da konkurisu,normalno to oni i hoce.
 
I sto je ovaj nacin dobar ?.Kupim masinu i oni mi ne odobre zbog neke mizerne greske,i sta ja da radim onda....Ovako ce samo jos manje njih da konkurisu,normalno to oni i hoce.
Pa dobar je recimo jel kupuje mozda neko kome zaista treba ta masina,imas likova po 5 trakotra imaju prodju na predracun i uzmu i 6,a nekom kome zaista treba ne prodje
 
Pa kake veze ima ,treba i šesti kupi i dobije povraćaj,ma samo oni u razumnom roku vrate pare,samo bi trebalo malo oštriji kriterijumi da budu tipa ko je seljak njemu da se da,ko je direktor,doktor ,prostitutka,politišar,advokat ,profesor,neka si kupi sam,a ako oće da pomaže male seljake ,a o tome se ćuti sada,neka se samo ograniči da makina moše koštati do 5000 evra,a preko ako ti treba i možeš ti kupi sam (kad već nema para za seljaka).
Pa ti bato ako misliš da je bolje biti seljak daj lepo otkaz pa budi ljakse.
 
Pa kake veze ima ,treba i šesti kupi i dobije povraćaj,ma samo oni u razumnom roku vrate pare,samo bi trebalo malo oštriji kriterijumi da budu tipa ko je seljak njemu da se da,ko je direktor,doktor ,prostitutka,politišar,advokat ,profesor,neka si kupi sam,a ako oće da pomaže male seljake ,a o tome se ćuti sada,neka se samo ograniči da makina moše koštati do 5000 evra,a preko ako ti treba i možeš ti kupi sam (kad već nema para za seljaka).
Pa ti bato ako misliš da je bolje biti seljak daj lepo otkaz pa budi ljakse.
Ne kontam ti ovu zadnju recenicu?
 
Imali nekoga da je skoro dobio onih 50% povracaja od prosle godine a da je isao na predracun pa nakon odobrenja predao ostalu dokumentaciju. Evo od februara cekam da lovu uplate.

Sent from my B15Q using Tapatalk
 
A ima i nas koji cekaju bilo kakav odgovor..Sramota..Znaju da naplate a kad treba da plate.Dobri su po smrt da ih posaljes.

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Nedavno je i nama stiglo rešenje na predračun za tanjiraču da je odobreno, ali sad imamo mali problem.
Kako skupiti pare?!
Nije svejedno ni pozajmiti, kad ne znaš kad će se smilovati da uplate novac, ili da li će ga uopšte uplatiti.
 
Nazad
Vrh