Subvencija za mehanizaciju

Ipak su ovo samo najave.Uskoro bi ona baba koja ih je uz beskrajnu glupost Borisa Tadica dovela na vlast,trebala da ide.
 
Ja sam dobio pozitivan odgovor 24.08.2018 za kupovinu pluga po predračunu (posle 15,5 meseci) a moj drug je podneo zahtev (po predracunu) pre mene deset dana i jos nije dobio nikakav odgovor
 
Poslednja izmena:
Da li je jos neko dobio odgovor ko je konkurisao 2017.godine sa predracunom?Razmisljam se da odem do Uprave i trazim da mi poniste zahtev i odbiju me samo da imam resen zahtev.Ovakvim trenutnim stanjem ne mogu konkurisati za bilo sta drugo dok mi primljen zahtev ne bude obradjen i resen.Pametno smisljeno,nema sta.Primicemo 2017.godine 17000 zahteva sa predracunom pa cemo malo da razvucemo obradu...
 
Na koji broj zovete da proverite za status ? Jel na ovaj 015.... sto je vec postavljan u temi ili ima neki drugi?
 
Za koji vremenski period ste isplaćivani posle podnetog zahteva za isplatu. Naravno prvo mi je odobren povraćaj po predračunu. 2017ta je u pitanju.
 


https://www.blic.rs/vesti/hronika/r...joprivrede-uhapsen-zbog-primanja-mita/shqlekk


2r44rpi.png


Molio bi člana novii ako može da me ponovo pita imam li nekih dokaza da se u ovoj državi do subvencija za mehanizaciju dolazi isključivo preko veze varanjem i davanjem mita. A moj odgovor koji je expresno izbrisan ako može da vrati u temu.Unapred hvala.
 
Ha ha vidi ovog frajera navatali ih za tek za 10 iljada evra a mogu da zamislim samo imperije iza njega i njegovih uštvi koji su bili u kolcetu.
Da je pravna država ko što nikada neće biti do 5 kolena svima na dobos a frajera malo u radnu prdekanu da vidi kako je lako zaraditi 10 iljada evrona sa drvenom držaljom u ruci.
Kada bi krenuli redom mogli bi posebne novine stampati sa slikama ovakvih supaka.
 
Ne može da se vrati odgovor, jednostavno nije tačno da se do subvencija za mehanizaciju dolazi samo preko veze varanjem i davanjem mita. Značilo bi da su svi koji su dobili subvenciju za mehanizaciju kriminalci, verovatno je toga bilo, ali je preterano baš sve označiti kao krimogene osobe i kriminalce. Znači niko ko je dobio subvenciju za mehanizaciju nema ni obraza ni poštenja, sve krimosi.

Po mom mišljenu loš stereotip, jer lakše je kada se svi strpaju u isti koš, ovog puta krimogeni. Uglavnom glede obrisanog posta zahtev za vraćanjem obrisanog posta će biti kada ovoga osude, a uz njega i sve ostale koji su dobili subvenciju za mehanizaciju prvo uhapse, pa onda osude.

:cao:


Što se tiče ovoga što je uhapšen, on je osumljičen, nije dokazano i nije osuđen. Do sada su bili uhapšeni i osumljičeni mnogobrojni, da ne nabrajamo, pa su na kraju svi oslobođeni, a nekima je država i platila dodatno za štetu koju su pretrpeli.

Što se tiče pravne države koju je spomenuo ljubek, kao i većini ja bih seo i plakao. Nema se tu šta reći.
 
Ja znam da ste vi sada frustrirani,jer ste imali sliku u glavi savršene vlasti a ona to nije ni u najmanju ruku,ali ja vas molim da ne iznosite neistine, pronađite mi gde sam ja to napisao da su svi koji su dosad ostvarili pravo na subvencije uradili to na nezakonit način,ja sam lepo u svom postu napisao da sam prepoznao određen broj ljudi i za njih znam sigurno da su na nezakonit način došli do njih.Nešto vas nisam video da osuđujete AV koji je isto tako strpao u isti koš sve poljoprivrednike da uzimaju a ne plaćaju državnu zemlju da su neradnici i da troše pare od subvencija na letovanja.A drugo pročitajte celu vest postavio sam je u postu,i videćete da je gospodinu oduzeto 1,6 miliona dinara,tako da tu nema šta da se sumnja,ali evo postaviću i ovde.

j94zmu.png
 
  • Like
Reagovanja: siz
Ja nisam frustriran jer nisam imao sliku savršene vlasti u glavi, ali imam neki osećaj da ti u glavi imaš sliku mene frustriranog jer imam sliku savršene vlasti u svojoj glavi.

1_386419494_Subvencija%20za%20mehanizaciju%20%20%20Strana%20140.png


Da ne bi neko bio frustriran, evo postaviću to pitanje.

"Da li imaš nekih dokaze da se u ovoj državi do subvencija za mehanizaciju dolazi isključivo preko veze varanjem i davanjem mita ?"

Ako je odgovor da, to bi značilo da niko nije mogao na pošten način dobiti subvencije za mehanizaciju, već isključivo preko veze varanjem i davanjem mita.

Ako je odgovor da, preporuka bi bila da odneseš te dokaze koje imaš u policiju pa da oni uhapse te koji su se bavili krimogenim aktivnostima. Iskreno se nadam da ti dokaz nisu isečci iz štampe, sumnjam da se to negde priznaje kao dokaz.

Ponavljam dokaze o kriminalnim radnjama ne dostavljati meni ili ovde na forumu, potrebno ih je odneti na policiju. I da jesam frustriran, jer da si ti te tvoje dokaze dostavio pre par meseci, hapšenja su mogla davno da počnu.

Izvinjavam se ljudima koji čitaju bitne stvari o subvencijama što su ovo sve morali čitati, ono teški je offtopic. I da kažem da ja mislim da je neko tu i tamo i pošten uspeo da se provuče i dobije subvencije.
 
Ok da ne idemo dalje offtopic mada moj prvi post nije bio offtopic naprotiv mislim da je veoma važan za nas koji živimo isključivo od poljoprivrede pa i od subvencija za mehanizaciju
Ovo će biti moj poslednji post,jer sam u suštitni dokazao da sam bio u pravu kada sam pisao o zloupotrebama.
Ako sam dobro razumeo za vas je prestup i kršenje zakona samo kada bi svi dobijali subvencije nelegalno,a ako npr manji broj dobije nelegalno onda to nije neki prestup.Ajde to i razumem tako je govorio Velja Ilić kraduckajte malo ali nemojte puno.Što se tiče frustriranja tu ste u pravu ja jesam frustiran ali ne iz razloga koji ste vi naveli,nego iz razloga što ja kao građanin i meni slični plaćamo u državnu kasu sve daždbine na vreme a zauzvrat moj i novac drugih se troši nenamenski i nezakonito tj. daje se na lepe oči.
I opet samo postavljate pitanja a odgovora nema,nađite mi gde sam izričito napisao svi dobijaju subvencije na nezakonit način.I na kraju da ponovim biti uzbunjivač u lopovskoj državi-neka hvala ipak nisam toliko naivan,a pravda svakog stigne kad tad.:ppozdrav:
 
  • Like
Reagovanja: siz
Od kako znam za sebe, aslušao sam i ranije da je uvek trebala neka veza za nešto ili neki mito pa ma koja država to bila na ovim prostorima a i šire !
Iluzorno je bilo očekivati, ili pak braniti da se sve radi na pošten i zakonski način, činjenice same govore da se ni redosled ni način isplate a ako hoćemo ni samo poštovanje zakona od strane tog istog organa koji je doneo tu uredbu ne sprovede po zakonu , nije to ova garnitura ni u čemu posebni sve je isto kao i ranije, i na kraju krajeva kao i uvek običan i pošten čovek u ovom slučaju bi trebalo da je seljak ispašta!
Ja imam saznanja ali ne i dokaze jer nisam toj mogućnosti da se velike sume novca odredjene za agrarni budžet odlivaju ljudima koji se ne bave poljoprivredom i to ne samo sada , nego i unazad!
Dotični se lepo pojavljavao na tv i gledao u lice svima nama i davao neistinite izjave i podatke o isplatama direktnih davanja ...izgleda da je on bukvalno shvatio ;direktna davanja;, no nije on jedini ...samo se ovog puta ruda slomila na njegovim kolima!
Ja bi još dodao....a ODGOVORNOST MINISTRA ..????
 
  • Like
Reagovanja: siz
Nazad
Vrh