Subvencija za mehanizaciju

@Sicko1984
Da li je to konkurs za voćarske traktore iz 2017.g?
 
Dobio sam resenje pre tri meseca za masine i da imam rok od 90 dana je nabavim i posaljem nazad papire,rok istice za tri dana i moje pitanje je sko ne stigne na vreme da li mogu da tuzim dobavljaca posto nije ispostovao rok iz izjave koju je dao i ja sam samim tim izgubio pravo na povrat sredstava?
 
Nisam se dobro izrazio.
Konkurisao sam naravno u aprilu 2017. , tek u decembru sam dobio pozitivan odgovor. U januaru sam realizovao investiciju to jest kupio sam traktor i onda sam polovinom februara poslao zahtev za povraćaj sredstava ali novaca još uvek nema, iako je u budzetu non stop suficit.
@Sicko1984 Vama izgleda još uvek nije ni odgovoreno da li ste prošli ili ne na konkursu?
 
Da da, meni još uvek nije odobrena investicija. Nikakav odgovor nisam dobio, ni pozitivan ni negativan.
 
Da da, meni još uvek nije odobrena investicija. Nikakav odgovor nisam dobio, ni pozitivan ni negativan.
Bas bez veze, ali u Srbiji nista ne treba da nas cudi.
Ja bih verovatno mnogo ranije ovo sve zavrsio, da nije bilo problema sa poštarom. Prvobitno rešenje je iradjeno bilo početkom jula i poslato na kućnu adresu a ja ga nisam dobio.U decembru zove žena iz ministarstva da pita da li je investicija realizovana. Ja joj kažem da ne znam ni da li mi je odobreno. Gospođa će na to, pa vama je rešenje poslato 13. jula i nismo dobili povratnicu da vam je uručeno. Znači moje rešenje se izgubilo negde u pošti. Mislim da je to naš poštar bacio jer inače retko raznosi poštu po selu, svi meštani imaju problem sa njim. Onda su mi uradili novo rešenje po koje sam ja otišao lično u Bg da ga preuzmem, da se opet ne bi u pošti izgubilo. Na konkurs sam se javio prvog dana, mislim da je bio 10.april. I svi koji su predali prvog dana novac su dobili jos do kraja prošle godine, a ja zbog nemarnosti i bezobrazluka poštanskih službenika čekam novce više od pola godine. Pokušaj da proveriš u upravi za agrarna plaćanja šta se događa sa tvojim zahtevom, da se negde nije izgubio, jer mislim da su svi zahtevi odobreni za prošlu godinu.
 
Ni ja nisam jos uvek dobio nikakav odgovor, ni da li sam prosao ili nisam.
Na koji broj moze zvati da se to proveri?

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Pošalji na email . Moraju da ti odgovore.
Ja sam prosle godine u Maju poslao zahtev za kupljenu masinu i dalje nista nisam dobio. Reč katastrofa je blaga za nasu situaciju.

- - - - - - - - - -

Danas sam poslao email. Odmah odgovorili ,barem su tu ažurni. Kazu da je moj predmet u završnoj fazi i da ću dobiti odgovor.
 
Pošalji na email . Moraju da ti odgovore.
Ja sam prosle godine u Maju poslao zahtev za kupljenu masinu i dalje nista nisam dobio. Reč katastrofa je blaga za nasu situaciju.

- - - - - - - - - -

Danas sam poslao email. Odmah odgovorili ,barem su tu ažurni. Kazu da je moj predmet u završnoj fazi i da ću dobiti odgovor.

Jel možeš da napišeš koji email i na koga da naslovim pismo?
 
Juce zena i ja isili u UAP u Bg jer nam je dopiz...da vec 4meseca smo u "zavrsnoj fazi"obrade.Kad tamo lepo nas devojke neke primile i nije mnogo proslo nasle moj predmet i kazu uradjen je.Pitale nas da li resenje da salju postom ili cu licno da ga preuzmem. Kada sam vec tu onda cu licno rekao im, sacekali 10min max i dobio resenje. Odobrena sredstva za povracaj napokon posle godinu i po dana. Konkurisao sam sa predracunom. Inace predmet je bio gotov 22.6 i eto dva meseca niko nije bio u stanju iz UAP da posalje ga. Ali srecan sam dosao kuci.
 
Da li može biti problema ako se sad podnese zahtev pošto je konkurs pred istekom (do 17. septembra) ? Piše u zakonu da su sredstva ograničena.

Takodje da li ima nešto na šta treba obratiti pažnju, a vezano za prodavca? OK, on treba da obezbedi navedenu dokumentaciju interesuje me da li može da ispadne neki problem tu?

Svaka informacija je dobrodošla. Planiram da kupim prskalicu 600l cana oko 1500€.
 
[FONT=&quot]Odgovor na upit mailom, isto ko da sam zvao telefonom.....

Поштовани,[/FONT]
[FONT=&quot]Захтев послат сагласно Правилнику о подстицајима за инвестиције у физичку имовину пољопривредног газдинства за набавку новог трактора, заведен у Управи за аграрна плаћања, на име xxxxx xxxxx, број предмета: xxxxxxxxxxxxxx, налази се у процесу административне обраде. Након завршетка процеса административне обраде биће упућено Решење на адресу која је пријављена приликом регистрације газдинства.[/FONT][FONT=&quot]Уколико имате додатна питања, можете нас контактирати сваког радног дана у интервалу од 7:30 до 15:30 часова, на неки од бројева телефона из електронског потписа или путем електронске поште.[/FONT]
 
Nazad
Vrh