Subvencija za mehanizaciju

Unapred se izvinjavam za off topic, ali moram da pojasnim da spomenuvši izbeglice iz hr i bosne, zaista nisam imao nameru da uvredim ikog, samo sam naveo kao primer da dvojno državljanstvo i koncept glasanja u dve zemlje
postoji decenijama.
 
hvala na pojašnjenju, ali manimo se offtopica, tema je subvencije za mehanizaciju.
 
danas me zvala zena iz minustarstva kaze odobrena mi je subvencija za kap po kap 2018 predato zadnjeg dana.na moje pitanje a sta je sa 2017 posto imam predato za cevi i najlone za plastenike kaze bice vam javljeno kad kolege budu obradile...
 
danas stiglo resenje za 2017 a kad su me zvali pre par dana rekose odobrena ti je subvencija za 2018 a za 2017 cekaj da dodje red na obradu.izgubili su kompas potpuno.nemaju pojma
 
Jel neko konkurisao preko fakture ono podsticaje za mlade i na pokrajinski fond i na republickom u istoj godini,ali ne za istu mehanizaciju?

Ja planiram ako mogu da na pokrajinskom konkurisem za prskalicu ono 90%,a na republickom za rollo balirku 70%, jel bi moglo?
 
Sto se tice ovim konkursom za mlade poljoprivrednike do 40godina mislim na republicki konkurs,prosle godine kad ste konkurisali jel uslov bio da budete prvi put registrovani 1.01.2018 kao sto je uslov i kod pokrajine,ili ste registrovani bili jos pre 2018-te godine??


Hvala vam na odgovoru unapred!Pozdrav
 
Ja mislim da pre juna-jula neće biti ništa za mehanizaciju...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Ima li neko broj telefona u Beogradu u Ministarstvu poljoprivrede gde se moze proveriti sta je sa predmetom... U avgustu 2018. sam poslao papire i racun za subvencije za kupljeni plug a do sad nikakav odgovor nisam dobio....
 
Ima li neko broj telefona u Beogradu u Ministarstvu poljoprivrede gde se moze proveriti sta je sa predmetom... U avgustu 2018. sam poslao papire i racun za subvencije za kupljeni plug a do sad nikakav odgovor nisam dobio....

Ja sam predao 2017-e pa jos nisu nista odgovorili....Nemoj se puno nadati da ce to biti skorije. No nikad se ne zna!
 
Nazad
Vrh