Poljoprivredna enciklopedija KWS pšenica 2018
Strana 151 od 151 PrvaPrva ... 51101141149150151
Rezultati 3,001 do 3,006 od 3006

Tema: Trešnja

Član ubovicratko avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Poruka
    1,777
    Zahvalio se
    657
    Zahvaljeno 912 puta na 589 poruka
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    da to pokazuje i ono istrazivanje, sto je kalem vislje dobija se vise bocnih grana

2. Sledeći korisnici su se zahvalili korisniku ubovicratko na ovoj poruci:

mealy (15-12-18)

Prijatelj Foruma oktopod avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Poruka
    5,917
    Zahvalio se
    1,981
    Zahvaljeno 2,535 puta na 1,585 poruka
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Daj molim vas otvorite temu "Tresnja na podlozi visnje", svakih par meseci krece ova glupa debata koja zavrsi isto, jedni pricaju lome se i imaju dokaze, drugi tvrde da se ne lome i nemaju dokaze, da to vredi cemu do sada bi se tako radilo.

Ima jos puno da se diskutuje, ail leba nema, ako mislite da ima nacnite temu ovo je vec postalo suvisno na ovoj temi, svakih 5 stranica ista prica, nadje se neko sa "e a jel ste videli na visnji....", jesmo druze videli smo hvala.
    Specijalni programi zaštite voća!
    http://vocarskisavetnik.com/content/zastita-programi/

4. Sledeći 3 korisnici su se zahvalili oktopod na ovoj poruci:

gandrad (Juče), LazaSD (Juče), Sloba31 (Juče)

Član ubovicratko avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Poruka
    1,777
    Zahvalio se
    657
    Zahvaljeno 912 puta na 589 poruka
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Tema jeste o tresnji, isto tako i kruska ima vise vrsta podloga, i tema jeste za ovu grupu...
    Ti ne moras ucestvovati u toj diskusiji

6. Sledeći korisnici su se zahvalili korisniku ubovicratko na ovoj poruci:

cika_laza (Juče)

Član
    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Poruka
    1,244
    Zahvalio se
    1,600
    Zahvaljeno 280 puta na 184 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Citiraj Citiram: oktopod Pogledaj Poruke
    Daj molim vas otvorite temu "Tresnja na podlozi visnje", svakih par meseci krece ova glupa debata koja zavrsi isto, jedni pricaju lome se i imaju dokaze, drugi tvrde da se ne lome i nemaju dokaze, da to vredi cemu do sada bi se tako radilo.

Ima jos puno da se diskutuje, ail leba nema, ako mislite da ima nacnite temu ovo je vec postalo suvisno na ovoj temi, svakih 5 stranica ista prica, nadje se neko sa "e a jel ste videli na visnji....", jesmo druze videli smo hvala.
    Ja tebe molim da ako nemas nista pametno da kazes na temu tresnje ne trosis nase vreme ''terajuci'' nas da citamo tvoje postove koji nemaju nikakvu vezu sa tresnjom. Kolko sam primetio ti nisi gazda foruma ,pa da odredjujes sta je za koju temu. Hvala.
    Poslednji uredio cika_laza; Danas u 07:19.

Član
    Datum pristupanja
    May 2015
    Poruka
    125
    Zahvalio se
    13
    Zahvaljeno 44 puta na 29 poruka
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Polako...covek je pomogao mnogima , nije kriv sto se u njegovom mestu iskljucivo gaji tresnja na bujnim podlogama, uticaj sredine.
    Ja sam video jednu na visnji i stvarno podloga mnogo kasni, moze da bude porazno da kad pocnes brati ozbiljniji rod krece da se izvrce, ako nema neke podupirace, dok na bujnim se rod povecava sve vise iz god. u god....ja licno se ne bih usudio saditi tako nesto.

9. Sledeći korisnici su se zahvalili korisniku sljivak na ovoj poruci:

oktopod (Danas)

Prijatelj Foruma oktopod avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Poruka
    5,917
    Zahvalio se
    1,981
    Zahvaljeno 2,535 puta na 1,585 poruka
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ja samo kazem da ni u jednoj temi nije produktivno nacinjati istu pricu iznova svakih par meseci.

Sve sto cete reci je u ovoj temi ispricano.

Ako cemo da drvimo, nije po pravilima foruma tako se ponasati, svaki forum kaze prvo pretrazi pa pitaj.

Bio sam neko vreme i "gazda", ali sam se iskljucio iz toga da ne bih kvario odnos sa ljudima sto se evo vidite desava cak i kad samo skrenete paznju, zamisli da sam pobrisao postove, podelio kazne ili ih prebacio u novu temu.

A da se vratim na temu, nije dokazano da ovo uspeva na duze staze i jedina prava korisna informacija do koje smo dosli je bila ta da ODREDJENE SORTE tresnje su dobro kompatibilne i mogu da izguraju a druge se lome. Ovo na snimcima su mozda bas te sorte.
    Razumeo bih da se diskusija nastavi gde smo stali, a ne da se pocinje iz pocetka.
    Specijalni programi zaštite voća!
    http://vocarskisavetnik.com/content/zastita-programi/

Strana 151 od 151 PrvaPrva ... 51101141149150151