Secerna repa 2016

Zbog toga sam ovog proleća i odustao od setve.
 
Od nedelje uzorkujemo,pa možda i krenemo u vađenje,ako rezultati budu lepi,pa pravac Pećinci! Vrbas uzima koletovo i bližu okolinu!
I ako ima istine,sutra još jedan tretman kontaktni,mankozeb
 
I ovde bio dogovor sa direktorom sirovine pecinske fabrike, i navodno imaju slobodan termin u mesecu septembar za backu, jer oktobar rezervisano za srem... :sta:, kanda ce se i ovde vaditi za nedelju dana...javi kad dobijes neke rezultate digestije,
Ja moju sutra opicim jos jednom, i ako dodjem na red vadimo krajem septembra....
 
Mindjusar smo mankozeb ili jos nesto?danas sam cuo da kamiondzije dobijaju tablete zbog prizmi a njive mapiraju.sve zbog dispecera,uzimali su lovu od vecih kamionzija,ko ce gde ici i koliko puta
 
Mićo,tablet,znaš
Samsung-Galaxy-Tab-10.1-64GB-3G-Tablet-_in-article_.jpg
:ppozdrav:
 
Mi ujutro krecemo u 3. tretman na pola povrsine - Amistar extra + Dakoflo, druga polovina ce ostati na dosadasnja 2
 
Mindjusar smo mankozeb ili jos nesto?danas sam cuo da kamiondzije dobijaju tablete zbog prizmi a njive mapiraju.sve zbog dispecera,uzimali su lovu od vecih kamionzija,ko ce gde ici i koliko puta
svi ce biti umrezeni, tablet dobijaju i precistaci.Sve prijavljene prizme su odavno ucrtane, nase je samo da budemo osisani.

rezultati digestije nisu ocaravajuci, niko za sad se nije primakao Jusu, tj srps-u.
 
Na mojoj repi je bas veliki napad cerkospore, a secerane nece da mi vadi posto imaju kvote...... i ja nisam na njima za pocetak, tako da cu verovatno morati da prskam, pa sta bude, jblga, ocajan sam.
 
Ni prskanje nece puno pomoci. Zarazaje prevelika. Ali svakako nevredi prepustiti slucaju.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh