Pozdravlja Vas LaleLale

LaleLale

Novajlija
Učlanjen(a)
6 Sep 2015
Poruka
10
Lokacija
Borovo
Poštovani učesnici foruma, pozdravljam Vas i nadam se da će moje učešće biti na obostranu korist.

Kao 50-godišnji inženjer elektrotehnike posle 20 godina rada u Nemačkoj maštam o povratku u Borovo kod Vukovara, pa već sedam godina "pripremam teren".

Te pripreme su veoma raznovrsne, a trenutno je aktuelno bušenje jednog bunara koje naravno ne mogu sam da obavim. Zato već na ovom mestu pozivam one koje ta tema interesuje, a pogotovo one koji bi možda hteli da urade i neki deo posla ili sav posao oko bunara, da uspostave sa mnom kontakt na bilo koji način. Kada to bude tehnički moguće (ograničenja foruma), otvoriću novu temu. Znam tačno kakav bunar želim i imam već mnogo konkretnih podataka i parametara, ali o tome neću sada pisati, pošto ne pripada u ovu rubriku/podforum.

Po onome što sam do sada video na forumu, ne postoji razlog zašto ne bih mogao otvoriti takvu temu i tražiti pomoć članova foruma. Jedino se još dvoumim u koju rubriku bi spadala moja tema: da li u "Agrotehnika u ratarstvu" ili u "Povrtarstvo/navodnjavanje" ili u "Oglasi/potražnja", pa bih rado čuo mišljenje iskusnijih članova o tome.

Još jednom sve najbolje,

Lale a.k.a. LaleLale
 
Poštovani, dobro došao. Što se tiče pisanja novih tema u delu oglasi ili pokretanja novih tema tu je potrebno da član ima napisanih 30 poruka.

Što se tiče informacija oko bunara, ima tema o njima pa tamo može da se predstavi zamisao da ostali članovi mogu reći šta misle.
 
Nazad
Vrh