Predstavljanje

newyorker

Novajlija
Učlanjen(a)
24 Avg 2015
Poruka
6
Lokacija
Vrsac
Pozdrav svima,

S obzirom da sam nov na forumu, unapred izvinite na podužem predstavljanju.

Zovem se Bane i pišem iz Vršca.

Ovde se pojavljujem kao jedan od prvih takozvanih strip tillera u Srbiji.
Sa više od 300 ha postavljenih ogleda na soji, kukuruzu i suncukretu, u svim uslovima - spreman sam podeliti iskustva sa svima koji planiraju da pređu na ovaj, po meni idealan sistem obrade.
Takođe, kada je u pitanju moja stručna ekspertiza, sledeće oblasti pokrivam:

-Sidedressing UAN ili takozvana aplikacija tečnog UAN-a. Sa 2 godine iskustva i više od 200 ha urađenih, stojim na raspolaganju za sva pitanja.
-Mapiranje zemljišta. Mi koristimo jednu od najpreciznijih tehnologija za skeniranje zemljišta 0-30 i 30-90 cm u svetu. Tačnije, jedini smo u Istočnoj Evropi sa ovom tehnologijom
-Takođe, otišli smo malo napred i sa tkz tečnim startnim đubrivima - mislim da smo i tu jedini u Srbiji.

Mogao bih o mnogim drugim stvarima, ali otom potom.

Ukoliko imate pitanja, spreman sam da odgovorim.

Takođe, ovim putem posebno pozdravljam GARIŠU, nadam se da će se i on priključiti budućim diskusijama.

Pozdrav :)
 
Pozdrav svima,

S obzirom da sam nov na forumu, unapred izvinite na podužem predstavljanju.

Zovem se Bane i pišem iz Vršca.

Ovde se pojavljujem kao jedan od prvih takozvanih strip tillera u Srbiji.
Sa više od 300 ha postavljenih ogleda na soji, kukuruzu i suncukretu, u svim uslovima - spreman sam podeliti iskustva sa svima koji planiraju da pređu na ovaj, po meni idealan sistem obrade.
Takođe, kada je u pitanju moja stručna ekspertiza, sledeće oblasti pokrivam:

-Sidedressing UAN ili takozvana aplikacija tečnog UAN-a. Sa 2 godine iskustva i više od 200 ha urađenih, stojim na raspolaganju za sva pitanja.
-Mapiranje zemljišta. Mi koristimo jednu od najpreciznijih tehnologija za skeniranje zemljišta 0-30 i 30-90 cm u svetu. Tačnije, jedini smo u Istočnoj Evropi sa ovom tehnologijom
-Takođe, otišli smo malo napred i sa tkz tečnim startnim đubrivima - mislim da smo i tu jedini u Srbiji.

Mogao bih o mnogim drugim stvarima, ali otom potom.

Ukoliko imate pitanja, spreman sam da odgovorim.

Takođe, ovim putem posebno pozdravljam GARIŠU, nadam se da će se i on priključiti budućim diskusijama.

Pozdrav :)
Dobrodosao na forum Bane.
 
North Army,

Kada kazem "mi", prvenstveno mislim na svog oca i sebe. Mi zajedno obrađujemo zemlju, zajedno učestvujemo u tome pa se zato izražavam u množini.

Pozdrav,

B
 
Nazad
Vrh