Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Unapred se izvinjavam kolegama Madjarima:
madjari.jpg

Vremena se menjaju, gledam kako žive Grci ni nalik na one strašne priče na lažovizijama. Ljudi su nasmejani, pristojno obučeni, dobri auti...porodice sa po troje, četvoro dece.
 
Poslednja izmena:
Peet ajde sta se samo bunis protiv nase brasce. Ovo je usko vezano za poljoprivredu, kako ne shvacas ::namigivanje::
 
Gospodo imamo dve slicne teme.Jedna je Vesti-novosti-obavestenja

vezana za oblast van poljoprivrede i zato se nalazi u caffeu i [h=1]Vesti i obaveštenja[/h]

Srodna tema vezana za poljoprivredu.Ko razume,shvatice.To ipak nebi trebalo da ima veze sa preferiranjem bilo koje strane,o cemu je clan Peet vec upozoravan.
 
Poslednja izmena od urednika:
Peet u svemu vidi Ruse. Proveri da se nisu zavukli ispod kreveta . :haha:
Pozdrav uz pesmu:


О Боже мама я схожу с ума

Inače aktuelni hit u Rusiji.
 
Poslednja izmena:
Hronicno

Gleda li neko tv Happy
 
Poslednja izmena od urednika:
E moj Montoja,teraju ovi sremci i bačvani šalu na naš račun.Samo da Zeka sakupi ponovo svojih 300 golaća i pridruže se Stanko i Zmaj od Noćaja,proširiće se Mačva!
 
@Janosh

Obavezno gledam politicare ne znam sta bih bez njih. Ne znam stvarno ko jos normalan gleda nase politicare, a narocito ove sto su se progejili, pardon proevroplili.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ti samo gledas vremensku prognozu. :haha:
To je ta evropa za koju se mnogi zalazu.
Politiku ostavimo po strani.
 
Poslednja izmena od urednika:
@paorpaor

Kako politicare ne gledas paore?! Vidis da se neki jos vlaze zbog takvih! Pa pored svakodnevno serviranje i ispiranje mozga, ako zelis biti u trendu moras pratiti i politiku i farmu i maldive pa turske serije i onda neces ni osetiti stvarno i realno desavanje u zemlji!!! jedino tako zabolece te uvo za cene i prinos suncokreta i soje!!!
 
Poslednja izmena od urednika:
Negledam ni vremensku prognozu verovao, ili ne. Meni je sasvim OK ono sto kaze Kimi i procitam na netu.
Generalno su svi politicari ljige.
I veoma sam srecan sto sam uspeo sebe da sklonim iz tog loseg drustva TV-a.
A sto se tice Evrope, neka nje gde je, al neka i Rusije. Ne znamo mi ni sami sa sobom sta cemo.
 
Poslednja izmena od urednika:
Kojekakve serije, kvizove,grandove, souuu je ispiranje mozga to se svi slazemo.
Ali kakve veze imaju Rusi, sa svim time?



Za cenu pitajte one koje ste glasali svih predhodnih godina i od kojih trazite subvencije.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ljudi kako ste krenuli opet će biti Tenerifa.Bolje se na vreme okanite Rusije,Evrope i uopšte politike da vam posle ne bude đavo kriv.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh