Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam gde da se oratim, pa ajde ovde da postavim pitanje.
Imam da prodam nekakvu cistenu za TNG. Kupac je iz BiH i zeli da se zbog carine sklopi nekakav ugovor o kupovini dobra. Zna li neko kakva je procedura i da li moze da se oba ocarini ukoliko je kupovina izmedju 2 fizicka lica?
Tata je bio na spediciji u Zvorniku i oni mu kazu da moze da se sklopi kupoprodajni ugovor i da se na osnovu njega roba preveze i ocarini u BiH.
 
Оде нам још једна велика филмска легенда. Сад ћеш коначно моћи да попијеш кафу са твојим великим пријатељем и другом Дворником, тамо горе.

Да се не љубимо из фимла Лепа села, лепо горе.


Један од најбољих улога Бате Живојиновића на филмском плату. Улага која је била писна за њега јер он не глуми лик Гвоздена. Он је био Гвозден, а у филму је испричана донекле његова животна прича о једном времену које се више вратити неће, а на самом крају умире уз идеал Тита и вечне Југославије.

Почивај у миру легендо.
 
Dobro došo nazad , valjda nisi opet moderator ? Ha-ha . šalim se to su bila vremena :

images
 
Kolege potrebna mi je pomoc oko izrade grafika,radi se o stubastom ili kako se vec strucno zove,unosim elemente N P K,e sad problem je N jer se unosi u prolece i jesen,pa bih trebao taj stub da podelim procentualno u odnosu jesen-prolece.
Ovo sam uradio u pentu na brzaka da pokazem sta mi treba,znaci zeleni je problem.
 
Excel,wrd...sad vidim da sam lose uradio,treba po 6 stubova da bude,jedan prikazuje kolicinu unesenog djubriva N P K ,a drugi koliko smo trebali da unesemo djubriva. Znaci zeleni je uneseni N jedan deo zelenog je N u jesen,drugi deo je u prolece,pa pored jos neka nijansa zelene za stvarne potrebe biljke,pa onda plavo za P jedan koliko smo uneli i drugi koliko smo trebali da unesemo,tako i za K crveno.
 
To imas mogucnost u excelu, da podelis na 2-3-4 dela jedan stub. Word nije za takvu rabotu, ali mislim da je excel i sasvim dovoljan, takodje i sposoban da savlada s tim podacima.
 
Posalji podatke, ako sam dobro razumeo, nije veliki problem u pitanju. Malo je komplikovano za objasniti, ali mislim da nije mnogo posla uraditi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh