Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da im nisam interesantan jer je ovo stara serija, sad će verovatno da guraju nove... :ppozdrav:
 
Uf što panduri obožavaju te ometače radara. Čak u zakonu od bezbednosti saobraćaja su uveli tu novu stavku "ometači radara".
Ne bih bio u koži onome koga uhvate sa takvim pomagalima.
 
To je tzv letrosit, ili letraset.Ima slova,brojevi,linije i ostalo.Koristi se za pravljenje stampanih kola u elektronici,kao i natpise,tj obelezavanje na kutijama raznih uredjaja i slicno.To je na fazon neke samolepljive gume i ocigledno odbija radarske zrake.Ipak se ne bih igrao s tim u ovakvim slucajevima.:osmeh:

- - - - - - - - - -

Ovako nesto,samo treba odgovarajuca velicina i dezen :osmeh:
http://www.kupujemprodajem.com/letr...slova-lin-35597614-oglas.htm?filter_id=165159
 
Jel poznajes Zdravka Miliceva iz Tomasevca ?
Imam neke junice koje vode poreklo sa njegovog gazdinstva, pa mi je potrebno da mi posalje nuihove pedigree.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Oćeš, malo morgen...
Banda se dosetila pa je na vreme vratila strujomere pod svoju jurisdikciju!!!
I to ZABADAVA!!!
Tražio sam, Dule, sve što si rekao,neće ni da razgovaraju, a ja iz revolta onako na brzaka i kvarno uspeo sam jedino da otmem kabal sa kamiona koji je išao za njima i jednu debelu vinklu koju sam nameračio da iskoristim na rem-u za svinje, kukali su da vratim a ja se pravio lud i ušao u dvorište, pa ko ima onu stvar nek !

I ja i komsija smo uzeli i kabel i sat. Do duse bilo je to pre par godina.
Jedan komsija krao struju pa nas sve koji smo na toj banderi izbacili napolje. Kazu da tako mora, bez obzira sto svakoga meseca imam 5% popusta na redovno placanje.
 
Postavio sam u temi za luk i arpadzik ali nema odgovora, pa rekoh da nece ko odje odgovorit ako zna... izvadio sam arpadzik, e sad me zanima sta treba da se uradi da bih mogao da ga sacuvam do proljeca?
 
Poslednja izmena od urednika:
Procitao od A do Sh! I sta tebe sad muci?! Sve je jasno i logicno!
Subvencije se isplacuju po hektaru i ne znam sta ti nije jasno? Vojvodina se bavi ratarstvom i logicno je da ima mnogo vece subvencije od nekih drugih koji se bave vocarstvom ili malinarstvom pod manjom povrsinom hektara!
Bilo koji ratar van Juznog Banata i Juzne Backe koji je registrovao zemlju koju radi ima takodje vece subvencije od nekog malinara koji gaji maline na 2 ha!
Ali ova prica je bezkonacna, jer opet se postavlja pitanje koliko ha pod ratarstvom je ekivalentno sa 1 ha malinarstva odnosno iznos profita po ha?!!!
Ja licno nisam doneo zakon o vidu subvencionisanja za ha!
Ali ako u celoj Evropi a i sire je takav vid subven. onda ne vidim zasto kod nas ne bi bilo!
 
Pa cekaj pricas sve pare odose u srbiju srbijancima pa malo da te demantujem .
Nikad nisam rekao da novac ide srbijancima vec to da Vojvodjanski novac ne ostaje u Vojvodini nego da tim novcem se puni drzavni budzet sa 45 % a nama ostaje nula jer to nam vracaju! Tu je razlika koju ti ne vidis i pogresno tumacis!
Maticu ja nisam apsolutno nista poceo! Obratio mi se licno i samo sam odgovorio, odnosno pojasnio zasto je to tako!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh