Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cira, je cini mi se imao nekakvu vezu sa Francuskom (djed ili tako nesto), vjerovatno tamo brise.Mada je nesto tajnovit.
 
Nije tajna zasto bi bilo... Moj deda i baba su u francuskoj.. Ali nisam nikad zeleo tamo da odem bas a mogao sam...

Sudbina je drugacije,otisao sam sa zenom u Austriju.. Masine imam i sve ali tako ispalo i ne kajem se...

- - - - - - - - - -

Ćiro ja sam bio tu jako blizu tebe 1999god. u vojsci za vreme bombardovanja,Požarevac kasarna Veljko Dugošević .Ceo taj deo sam prošao Veliko Crniće ,MalCrniće,Batuša ,Boževac, Kula a na kraju sam ostao 3 meseca u Crljencu. Evo 16god je već prošlo, a voleo bih jednom kad budeš bio slobodan da dođem da se upoznamo i opet vidim taj kraj, nostalgija vojničkih dana.

Druze samo se najavi da se dogovorimo i da ja budem ovde.. Tu sam sigurno jos 15 dana posto je moj deda operisan trenutno pa se malo sa njim sad zanimam... MAlo posete,posle kontrole,pa banja i tako... KAd ga smestim u banju sad,ja palim nazad a on ce da uziva...:osmeh:
 
CIRO. Mozes ti sa nama da divanis i iz Austrije, a ne da prepadas ljude na forumu, dali je Cira dobro, dal se nije naljutio, itd.
 
Uff kad je cira tamo obaveza i dosta jurnjave.. Kurs jezika,dokumenta,trazi ovo trazi ono i malo skitnje pa forum trpi.. :haha: Tek ce sad biti veselo kad se vratim sta sve treba da se sredi.. :sjasi:
 
Ćiro, menjaj lokaciju u svom profilu......:osmeh: a možeš i nick name u recimo "ćira gastarbajter" ..........:ppozdrav: ma zezam se.

Moram da ti napišem vic o Muji i Hasi kad su išli u Njemačku da zarade.....

Muja došao posle 15 godina rada u Nemačkoj sredio kuću, lepa kola, imanje, para ko blata...... Pita ga Hasa: Mujo, šti si ti tamo radio kad si za 15 godina stekao takvo bogatstvo ???
Na to će Muja: Pa bolan radio sam u javnom WC-u !!!!!!!!
Hasa sav u neverici: U WC-u ???????????? (Ma hajte molim vas :osmeh:)
Muja: Pa da u WC-u ! Da ti objasnim, dođe švaba, ja mu otvorim vrata wc-a, uvedem ga unutra, otkopčam šlic, izvadim mu "miška", on čovek obavi malu nuždu, ja mu otresem i vratim sve na svoje mesto i čovek me plati !!!!!!!! I tako sam ja stekao svoje bogatstvo......
Na to će Hasa: Hajde Mujo sredi i meni da i ja idem da radim u Njemačku u javni WC !!!!

Naravno, Hasa se zaposlio, i posle 3 meseca se vrati 5 puta bogatiji nego što je Muja zaradio za 15 godina, Muji to bilo nejasno pa pita Hasu:

Dobro Haso ja sam za 15 godina stekao to što imam sada ali kako si ti uspeo da za 3 meseca 5 puta više zaradiš od mene ????????
Odgovara Hasa: Pa radio sam isto kao i ti, dođe švaba, ja mu otvorim vrata, uvedem ga u wc, otkopčam mu šlic, izvadim "miška", čovek obavi malu nuždu, ja mu vratim "miška" u gaće ZAVRNEM MU JAJA i onda on meni čovek plati koliko ja želim :haha:

E sad Ćiro izvuci pouku iz ovog vica, dal hoćeš da ostaviš kosti tamo radeći, ili da zaradiš na brzinu :osmeh:


Od društva iz ćoška za Ćiru.....

[video]https://youtu.be/06i2IFTIx5g[/video]
 
Jedva cekam da ga sretnem na ulici da ga malo propitam okle je i sta ga navede u ovo nase propalo selo.Kazu ovi sto su upuceni da je komso doktor...Samo ne znam cega..
U toku je i glasanje za samodoprinos u prigrevici lokalna vlast u saradnji sa svim partijama je iznela akcioni plan za "pametno" trosenje nezaradjenog i otetog novca od sacice stalno zaposlenih stanovnika mz prigrevica .3 % sledecih 7 godina ....Katastrofa.....Citao sam plan ali nema navedene stavke da se gradi i dzamija ili barem mali minaretic u selu.Ne bi me iznenadilo da i to uvrste kao donaciju.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ugasen je sajt dodaj.rs,tako da sve slike sto su stavljene uz pomoc tog sajta vise ne postoje,pa nije cudo sto se slike u oglasima ne vide.
 
Dešavalo se i ranije da su prestajali da rade ali je sad izgleda stavljen katanac....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh