Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Irig ima samo jedno vozilo (ako ne grešim), tako da je uvek zauzeto...
Evo, apropo toga, upravo stigoh iz Sremske Mitrovice, bili na Hitnoj, vozio sam sestru, pokidala ligamente desne noge, danas u nadnici, htela da se popne u prikolicu, malo brže, i ode noga...
Tako da smo pravili put oko sveta, sa Dobrodola sam išao za Šatrince pa za Irig, tamo dobili Uput za Mitrovicu, a Novi Sad mi je "preko brega", upola bliži nego Mitrovica...
Samo da je zdravlja, ništa drugo ne želim u životu, jer kada ga nemaš, ako kreneš po lekarima, izgubiš i ono malo što si imao...
 
Kupi preparat Talstar, pravi ga Galenika-Fitofarmacija, ide 5 ml (mililitara, da, dobro ste pročitali) na 10 litara vode, u leđnu prskalicu, ubija ih u roku od par minuta...
Tako sređujem ose po tavanima i krovovima šupa, moram, jer sam alergičan na ubod i ako me ubode samo jedna, recimo za prst ruke, naduva se cela ruka do lakta, i preko, nesmem ni da razmišljam šta bi se dogodilo da me ujede samo jedna za vrat...

Gadno je što je šopra sa jedne strane otvorena pa ne znam kako će delovati otrov,da ne bude da se pre ja otrujem.Danas bacio 2 lopate peska na rupu gde im je stanište-prečnika oko 5cm i jedva im utekoh.E sad sam u ratu sa njima.::spreman na sve::
 
Kimi tacan si kao da pises direktno sa oblaka,jos jednom svaka cast,tvoje prisustvo je neprocenjivo na forum,ziv bio
 
Kimi ako ti budu trebali potpisi vezano za meteorologiju ovde ih imas sigurno solidan broj samo javi pa smo uz tebe.

Послато са LG-K350 уз помоћ Тапатока
 
(Da li?)Postoji dogovor vlasti i navijača... mirni klubovi - mirni pederi... i mirna Bačka.... i Srem i Banat... tri srca junačka.... više potroše klubovi nego pederi....
 
Mozda ih podrzava,ko zna...da ne trose uopste ni dinara,kad bi samo mogao,tenkom bi ih rasterao u tri lepe.
 
Rado bih se preselio u Holandiju ali sam mator za to... pojela me vlaga... a stavovi su prilično jasni... Pogledajte dugove klubova... sve su to milioni koje će vaša deca da vraćaju a pokrali patrijote uz pomoć navijača. Navijam da moja deca odu odavde, tamo gde će biti više poštovana od robovlasnika. Ne podržavam pedere ali podržavam da niko ne treba da dobije batine ako drugačije misli i drugačije se ponaša (u okvirima pristojnosti). Demokratija je pravo pojedinca a ne pravo većine.
Zapadne zemlje su taj pederluk povezale sa ljudskim pravima pa naprave vašar i zarade pare... Ali onda dozvole i da neonacisti naprave svoju paradu naravno na civilizovan način (što ovi i rade u većini slučajeva da bi privukli više članova). 'Braća' Rusi su to zabranili ali taj stav brane atomkama jer im se može... da su prava braća mogli bi da nam daju nekoliko pa i da mi napravimo zabranu.

Meni više od pedera smetaju porodilišta koja su klanice, bahati vozači svega i svačega koji jure i noću i danju i ne poštuju pravila, ubice koje šetaju slobodno ili sa nanogicama, lopovi koji troše državne pare na narodnu menicu, tajkuni koji dobijaju garancije od državnih banaka a ne vraćaju kredite, čekanje u redovima u bolnici i nemogućnost lečenja i izlečenja bez para, veze za zaposlenje, najmanje 5 sati čekanja za lični dokument, bolji život za dve godine, iseljavanje i pustošenje sela, rad na crno, konobar koji nas predstavlja u NATO-u, rad u kineskim radnjama za 10 iljada ili za 15 ako se radnica poda, seljaci prskači koji ne poštuju karencu, građani-malograđani kojima luk iz dupeta viri, televizija koja muti pamet ovom predivnom narodu, sistem koji učitelje tera da strepe svake četvrte godine da neće dobiti odeljenje pa se ulizuju roditeljima i deci koja ne umeju pertle da zavežu, nastavnicima koji rade na ugovor i dele dvojke samo da učenici ne smetaju, raznorazni plagijatori svega i svačega, život u čoporu u dvosobnom stanu gde živi nekoliko generacija i gde je sin onaj koji ima unuka, život u čoporu gde deda drži buđelar i tapiju i time ucenjuje, koči i sputava jer je pravi način samo onaj kakav je bio još pre 50 godina, matori momci koji se ne žene jer nemaju uslove, zaposlenje i svoju ledinu, devojke koje ovaj sistem tera da budu prostitutke da bi (pre)živele svoj san ili da budu igrčke matorih tajkuna pedofila, sistem koji omladinu tera da spava preko dana i noću troši poklonjenih 1000 dinara jer zamislite da su svi ti nezaposleni budni po danu i da svi izađu da traže posao a najviše mi smeta što rasipam ove reči ko da ću nekome pomoći kad svi vi to dobro znate i vidite.... tu u naposrednoj blizini... čim koraknete do... letnje kujne... dečje sobe... komšije... parkića... zadruge... supermarketa... doma zdravlja.... ćerke u porodilištu... kineske radnje...
Malo je to što želim ovom narodu. Razmišljam... da svako od nas ima pristojnu zaradu od svog znoja, sigurnu budućnost za sebe i svoje najmilije, letovanje i zimovanje, nov auto na svakih 5 godina, pristojnu starost... boleo bi nas ćošak za tamo neke...
 
Mnogo si napisao, ali recenicom da navijas da tvoja deca odu odavde unakazio si inace solidno srocen tekst. Da li mislis da tvoja deca ako odu i ako se jednog dana vrate sa parama , manirima zapada, koji ce sigurno znati za koga da glasaju jer je to naj bolje za Srbiju,treba da budu ravnopravna sa nasom decom koja ce ostati i deliti dobro i zlo sa ovim narodom???
 
:bravo:,:bravo:,:bravo:...Skidam kapu za ovaj post clana vuxd.
A ako se ovakav trend kod nas nastavi a hoce ,gde ce se deliti vise zlo nego dobro, i moja deca ili moje dece deca ce na kraju preseci ,pokupiti prnje i otici .
I ja kao roditelj im ne mogu zameriti uopste na tome .
 
Kolega vuxd , odličan post , hvala na trudu i podržavam većinu što si napisao , ako kome znači , ako ništa nisi usamljen u nekim racionalnim razmišljanjima , ima nas još ..:bravo:
 
Da vecina ima oci i da iskreno gleda na dosta toga sto je kolega vuxsd napisao onda bi sigurno bili svesni koliko toga ne funkcionise kako treba kod nas!
Na zalost zbog nemastinana velik broj stanovnika nije ni jednom krocio u nekoj uredjenoj zapadnoj zemlji da bi ustanovio kakav im je mnogo kvalitetniji zivotni rezim i standard!!!
 
Treba uzeti u obzir da oni zive tako,upravo zato sto mi i nama slicni (podcinjeni) zivimo ovako.Zabluda je da cemo mi imati njihov standard,pod njihovom cizmom.Mada se "cizma"savremeno drugacije izgovara.Sve je to igra reci,a cinjenica je da je na sceni savremeni kolonijalizam.Ne moze me niko ubediti da je jedan prosecan svajcarac (koji zivi od bankarstva i obrtanja svetskog kapitala) 30 puta vredniji i sposobniji od naseg gradjanina.(toliko su mu primanja veca).Slicno je sa Francuzima,koji godisnje imaju cist prihod od kolonijalizma cca 500 milijardi dolara.O Englezima,koji su stavili sapu na pola kugle zemaljske i skoro sva okeanska ostrva,da ne govorim.To sto se ovde gasi proizvodnja,a moramo da kupujemo,cak i subvencionisemo njihove proizvode je takodje jedan od vidova kolonijalizma.Trgovina naoruzanjem,otvaranje ratnih zarista i slicno je sve borba za trziste i prokleti novac.Moglo bi se o tome pisati i pisati.Jedna Kina je svetska velesila,a kako zivi?Zato sto zivi od rada i stvaranja.U toj prici veliki deo naroda je zrtva i na ivici bede,a zemlja ekonomska sila.Drugacije nebi bila.Izuzetak su Katar,Kuvajt i slicne zemlje,koje zive od svog nacionalnog bogatstva.Rusija je takodje bogata naftom,gasom i rudama,ali ima ogromne troskove za naoruzanje.E kad bi bilo pravde na ovome svetu i kad bi svako ziveo od svog blaga (nase je plodna zemlja),videli bi,ciji bi standar kome bio san.Na zalost,pravde nema,postoje tlacitelji i potlaceni,te smo mi tu,gde smo.Mislim da dalja polemika o ovome ne vodi nicemu,te vas molim da se iste manete.Hvala na razumevanju.:ppozdrav:
 
Sto se tice pedera stvarno mi nije jasno sto oni u stvari traze, ko njima brani u svom stanu da rade sta god pozele
a ono paradiranje izopacenosti se verujem gadi i dobrom delu homoseksualaca
Slazem se jednim delom sa teksta Vuxsd-a
samo je trebao napisati i zbog cega je ovde tako kako je
ali clan Sama je to razjasnio :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh