Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Radi se o objektima-štalog i šopre koje su rađene 90-ih.Šta je tu nelegalno.Treba im novaca pa sad mudruju na koji način.
Zašto su onda dozvoljavali gradnju.
Ja se slažem za stambene objekte ali bre za kojekakve nastrešnice,svinjce.
Zato sam i pitao gore,da li su stambeni objekti u pitanju.Ja sam vijao legalizaciju objekta za pilice (stale).To se vodi kao poslovni objekat.Porez mnooogo veci od stambenog.Kvadratura velika.Potrebna PP zastita,moram na kurs za vatrogasca.Struja industrijska.Gas industrijski.Pa to ni Matijevic ne moze da poplaca,a cenu pilica,cak i dali ce biti uvoza,ne moze niko da mi garantuje.Porez placas i kad je objekat prazan,ne tvojom greskom.Sta reci,a ne zaplakati.
E da sam neki Amer Dzon,sve bi dobio dzabaka.Komplet infrastrukturu,zemljiste,subvencije,radnika......Ovako,se krijem kao pacov,na svom sopstvenom imanju krvavo sazidanom.::jako_besan::::jako_besan::::jako_besan::


Za stambene objekte,apsolutno podrzavam i smatram da ih treba i mora legalizovati.Takodje je i velika nepravda prema onim savesnim(a tu sam i ja)koji su legalizaciju prilikom gradnje mnoogo vise placali.Kad se setim samo kakve sam peripetije i placanja imao za skloniste.Ipak jednom se mora napraviti rez i da se uvede red.
 
Šta,da mi još legalizuju štalog i šopre.A šta ako nije po njihovim standardima (da rušimo).
 
Da li neko zna koliko vrede polovna drvena burad zapremine između 300 i 400 litara korišćena za kominu? U dobrom su stanju. Imam 2 komada a smetaju mi u šupi pa bi ih prodao.
 
Samo ti skrećem pažnju na vreme da nisu svi raspoloženi za takve vidove šale.Koga znaš sa njim se možeš zezati kako god hoćeš. :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh