Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo su pasoši i dozvole bili u ponudi.Nikakve diplome nisu nuđene.Moguće da nisu nudili jer za prodaju diplome moraju malo da propitaju krajnjeg kupca pa je to malo duži proces. :haha:
 
Nudili su i ID karte, i jos pun kufer necega, ali nisam bas razumio.A nisu bas moderatori bili toliko budni, koliko Dobrodol kaze, podugo je to stajalo, a provjerio sam NA,Super Bacu, Sama, Petla i Topalovica-svi hrcu k'o u sesn'est.
Najzesci je bio spisak zemalja cije sve pasose nude.
A da, nudili su i boravisne i radne dozvole za Zapadne zemlje, cini mi se.
 
Tu smo mi ali u invisible modu.Ne znam kada je postavljeno ali sam ga izbrisao oko 09:30 jer nisam primetio da je ranije tu.Mogu postaviti ako insistirate da svi vide šta je bilo u ponudi pa proslediti i kontakt ako je neko baš zainteresovan. :osmeh:
 
Ne znam u kojoj temi da pisem,pa aj da probam u ovoj
Trebam za par dana da idem u Banjaluku pa u Kulen Vakuf a hteo bih da izbegnem putarine u Hrvatskoj. Gledao sam na karti put preko SM pa na Bijeljinu,pa dalje Brcko itd
Da li neko zna taj put i da li vredi tuda ici?
 
Ja skoro uvijek idem korodorom jer nemaju svi putnici pasoš. Ne smeta mi malo krivudanja, a svratim usput do rodbine na 2-3 mjesta. Put je prilično dobar, malo obrati pažnju kod škola gdje je ograničenje 30 (često tu postavljaju radare).

U Bijeljini ti je najjeftinije gorivo pa planiraj da tamo napuniš rezervoar. Ja uglavnom sipam na nisovoj pumpi, kad se prođe granični prelaz par km sa desne strane. Ako treba još informacija javi da pišemo. :osmeh:
 
Ma da mislim na stanje puta,bezbednost itd.
Nikad nisam isao na tu stranu.

- - - - - - - - - -

Koju bi putanju preporucili do Kulen Vakufa?
Da li je bolje spavati u Bijeljinji ili Banjaluci?
 
Jesenas sam isao za Prnjavor,tamo sam isao auto putem,do Sl broda,putarina je nekih 6 evra,i za nekih 2i po sata sam bio u Sl brodu ,racunajuci i granicu,nazad sam isao preko Brckog do Bijeljine,i mnogo duze me trajao put,po meni je bolje platiti tih 6 evra,jer se mnogo brze stigne
Ne znam u kojoj temi da pisem,pa aj da probam u ovoj
Trebam za par dana da idem u Banjaluku pa u Kulen Vakuf a hteo bih da izbegnem putarine u Hrvatskoj. Gledao sam na karti put preko SM pa na Bijeljinu,pa dalje Brcko itd
Da li neko zna taj put i da li vredi tuda ici?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh