Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Potrebna pomoc kolega iz Backog Petrovca !

Ima li neko veci traktor da moze da izvlaci miksere sa betonom od 6 kubika ako nam se zaglave u blatu.

Placanje po dogovoru jer mi je to za firmu, busimo bunar tu kod vas na izvoristu Vrbara kod stadiona, a blato je katastrofa. Ako zapne trebace neko da nas izvuce a mozda i uvlaci miksere kad doteraju cementno mleko.

To bi nam trebalo za prekosutra tj. za petak ujutru
 
Zašto se zakoči sa pisanjem posle ponoći???To sam za tolike godine primetio da do ponoći se intenzivno piše a kad dođe 00.00 svi zakoče a prisutno je puno članova.Šta radite od ponoći?Čitate samo.:osmeh:
 
Jel ima neka firma ili neko ko bi mogao da uradi zastitu semena? Pitam za kukuruz kad treba da se tretira, imam sredstvo samo da se odradi kupanje.
 
a moze i ovako da se mesa
Picture009-4.jpg
 
Kris što se patiš sa rukavicama i otrovom, daću ti broj telefona na PP (zbog reklame) od ovih mojih komšija što imaju mešalice. Ako ih počastiš možeš se dogovoriti da ti razvoze seme po njivama i direktno sipaju u sejačicu ......
Ako se slučajno nećkaju pozovi se na mene ili još bolje na Gorana G, on je tamo kao kod svoje kuće...........:osmeh:

Ako treba imaju i veću mešalicu.....:haha:

slike.php
[/URL][/IMG]
 
Jel neko mozda pravio,ili ima neki nacrt za drzac za dzak?Kad se puni npr kukuruz,da ne mora neko da drzi.
 
Kris što se patiš sa rukavicama i otrovom, daću ti broj telefona na PP (zbog reklame) od ovih mojih komšija što imaju mešalice. Ako ih počastiš možeš se dogovoriti da ti razvoze seme po njivama i direktno sipaju u sejačicu ......
Ako se slučajno nećkaju pozovi se na mene ili još bolje na Gorana G, on je tamo kao kod svoje kuće...........:osmeh:

Ako treba imaju i veću mešalicu.....:haha:

slike.php
[/URL][/IMG]
Nismo toliko veliki tajfuni da nam treba takva.:osmeh:
 
Maticu napravis tronozac kao za kotlic s tim sto se gore ne spajaju u jednoj tacki,nego napravis obruc precnika 30ak cm i kroz njega prolazi vreca dole do zemlje,kad se vreca napuni samo podignes tronozac i oslobodis vrecu. Takvu spravu ima covek sto usluzno selektira po selu.
 
U visini je punog dzaka,taman da bude ravan,a ovaj visak bude presavijen oko obruca i kad se dzak napuni taj deo se odmota od obruca i to je zapravo onaj deo koji se vezuje.
Ti napravi visok,oa krati dok ti ne bude taman. :osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh