Chat 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav druze. O kojoj kolicini i ceni se radi?

- - - - - - - - - -

Jedno pitanjce,je l ima neko od kolega iz Rume da je voljan odgovoriti na pitanje u vezi vasara u Rumi? Treba mi neka freza za maline pa da idem uzalud,ako neko nesto zna molio bih da mi se javi. Hvala.
 
Jedno pitanje, nije striktno vezano za ovu temu: zašto stavljate navodnike na mesta na kojim nema nikakve potrebe za tim? Primetio sam da je to dosta česta pojava na ovom forumu. Ne kazem da sam ja nešto posebno pismen samo upada u oči...

Ostaviću mikrofon, dosta mi je svega, ne dolazim do izražaja zbog njega i njega
 
Jedno pitanje, nije striktno vezano za ovu temu: zašto stavljate navodnike na mesta na kojim nema nikakve potrebe za tim? Primetio sam da je to dosta česta pojava na ovom forumu. Ne kazem da sam ja nešto posebno pismen samo upada u oči...

Ostaviću mikrofon, dosta mi je svega, ne dolazim do izražaja zbog njega i njega

Navodnici su dvostruki razgodak kojim se označava da se tekst doslovno navodi - da se nekoga citira ili da se označenim riječima pridaje neko drugo značenje. Navodnici se sastoje od početnih i završnih navodnika.

Vise: https://hr.wikipedia.org/wiki/Navodnik

Mislim da vise puta ih koristim zbog boldovanog.
 
Sto ti u svakoj temi citiras (pevas pesmu) "Atheist rap" :osmeh:
U tapatalku sam stavio taj potpis ali ne izgleda kako treba pa sam ga uklonio.
@Arpad Znam šta je i čemu služi navodnik ali mi nije jasna njegova upotreba i gde treba i gde ne treba. Na to sam mislio kad sam pitao. Kao kad bih u prethodnoj rečenici reč pitao stavio pod navodnike što bi rekli " Niđe veze". No... nije toliko ni važno.
 
Poslednja izmena:
Da, razumem.
Mislim da i ja koristim te znakove puno, ali uglavnom "dje" ima ulogu :osmeh: A i nisam mnogo video da neko koristi pogresno. No, stvarno nije toliko bitno.
Vise mi bode oci kad se pobrka "jer" i "jel"... :sjasi:
 
Da, pravo zboris za jel i jer. Jedno slovo razlike a značenje totalno drugačije. Dukej je imao u potpisu da jer nije isto sa jel, ne znam da li ima još uvek. Uzdravlje!
 
Bas sam hteo reci ovo u vezi Dukejovog potpisa... :riba:
A ima jos interesantnih potpisa - napr. povrsine (mere). Ima i vickastih, ali i poucnih.
 
Prave u Backom Jarku po uzorku.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh