Letenka 2015

N.A ima jedan krevet u stanu.Kako se hvalio voli da stavi prst u pupak osobi koja je sa njim u krevetu.Ako promaši pupak posle će vam đavo biti kriv. :osmeh:
 
Ajde ljudi nadjite jedan dan vremena sada u ovoj nedelji od 7-13 decembra da se nadjemo u Siki-ju.Posle počinju svetkovanja i praznici, tek onda nećemo moći.Ja sam za neki dan preko nedelje ili u nedelju.
 
Ja cu dolaziti preko nedelje za NS . Nazalost Sikiju smo zadnju turu prasadi prodali pre dva meseca tako da se nece kusati nasa prasad :D:haha:
 
Ajmo glasanje za subotu 26-ti decembar?
Moze Siki,a dobio sam preporuku od kolege Gorana za jedan bolji restoran,a sa cenama ce nam izaci u susret i bice kao u Sikiju.
 
Katolicki Bozic je 25.og.Tesko da ce neko od clanova koji ga praznuju doci taj dan.
 
Vikend pre njega je Sv. Nikola...
Daj da vidimo za taj 26-ti ima li zainteresovanih,ako budemo bas na sve gledali stvarno se necemo sastaviti.
 
Ma spremni smo i mi,nego se brinem za jednog uvaženog člana koji je prošle godine bio sprečen da dodje(zbog prinove u porodici) a taman bi godio za ::prica:: ,a takodje je pun i :ideja: ....
 
Imao sam volju ali 26. ne mogu.Bozic....ludnica od gostiju pa jos 26. idem da igram rukomet za veterane na nekom turniru.Ni to ne znam kako cu uklopiti a kamoli da obecam dolazak na druzenje.
 
Ajde Bačvani nemoj da nas Sremci nadjačaju i još na našem terenu:osmeh:, Banaćani nešto ćutu ko pred nevreme:osmeh:.
 
Nazad
Vrh