Letenka 2015

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
30.438
Lokacija
Adasevci-Zapadni Srem
De su stari i pouzdani forumasi,sta kazete da napravimo neko druzenje na Letenci ove godine ?
 
A nas mlađe zaobilazite,ko nas j...Nije to u redu.Valda na mladima svet ostaje,treba i nas uključiti u ovo,bez obzira koliko imamo kalendarskih godina,mada smo novi na forumu.Gde su ovi mlađi da mi daju podršku?Nemam ja puno snage u mojih 56 godina da se nosim sa ovim iskusnim i starim vukovima sa foruma.Pozdrav!
 
Aco nemoj me pogresno shvatiti,ali ako pogledas prethodne godine za Letenku,sajam ili neku akciju kupovine npr majica sa znakom foruma kad se dogovara svi su za i vicu moze,a kad dodje do gustog svi se razbeze,to govorim iz iskustva jer vecinu tih akcija ja organizujem,zato trazim kolege koji su redovno dolazili i koji su pouzdani,da skupimo siguru grupu.
 
Ma znam,šalim se malo,što bi rekao Drakče;čekam da se uključite.Samo da druge starije po stažu kolege se ne naljute?Koliko vidim ovde se oglasili samo Sremci,proglasiće to da je samo jedno od tri srca vojvođanska spremno za okupljanje!
 
Ja sam sa vama, ja sam sa vama.... ako nekrene vršidba soje a možda se i završi do tad.:osmeh:
 
Ako ide kameni,doći ću i ja
bojim se sam,treba mi neko za podršku :haha:
 
Poslednja izmena od urednika:
Koliko vidim zetva je vec pocela,za 10 dana krece masovno,hocemo 22-23.8. ili 5-6.9. ?

Ala znas organizovati sve u pravo vreme dumres,toliko vremena od kraja zetve psenice pa do pocetka soje i suncokreta a ti se sad setio,znajuci tvoje kvalitete organizacije ja sam vec na letenci.........pozdrav forumasima iz pefkohorija:pecanje:
 
Nazad
Vrh