Farovi i svetlece lampe

Oni u Pancevu imaju bas bas svega. Uzeli moji 2,4m led panel sa 3 reda led trake za 3000 dindzi. Sija ko blesavo.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Reflektori nisu ni približno jačine kao što su navedene jer sam kupovao u Pančevu na pijaci koji je isti kao ovi na oglasima od 30w i ne sija isto kao koji sam kupio u proverenoj prodavnici isto je 30w a razlika se primećuje baš dosta.
 
Nije hteo da mi proda čovek. Doneo dva za probu samo. 3x100w led reflektor, ali odradjen momacki, cirka 5 6kg ima. Nisam do sada video tako mocno odradjen reflektor.
336d5947e688b98bed60de03a55174c7.jpg
90c92511826003aefa8b3659bc36aac8.jpg


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Kako sad to ovi gore žuti a ovi dole beli?! Šareno brate...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Kako sad to ovi gore žuti a ovi dole beli?! Šareno brate...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
pa ovi gore su fabricki bili, dosla mi ona velika led napred i pozadi plus po dva napred i pozadi sa obicnim sijalicama. zbog toga ovako sareno izgleda, zamenicu i njih.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Zameni samo sijalicu. Stavi led.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Loš kvalitet farova pa pravi smetnje. Ja imam one silne led farove na sredjenom 577 i sve ok, dok pre neki dan nisam stavio najjeftinije h4 led u farove i kad njih upalim šušti...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Loš kvalitet farova pa pravi smetnje. Ja imam one silne led farove na sredjenom 577 i sve ok, dok pre neki dan nisam stavio najjeftinije h4 led u farove i kad njih upalim šušti...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
pa sta da mu radim, neka ga ovako. ubacicu flesku i ima da svira muzika i da ne susti..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh