Farovi i svetlece lampe

Obavezno preko relea jer će izgoreti prekidač prije ili kasnije . Inače ako su to iste kao ovde neke koje su baš popularne za traktore sijaju odlično. Kod mene u radnji su npr 12e par plus 2 sijalice h3 po 2e . Malo je teže staviti sijalicu al samo dok ne skontaš.
 
Vlado i meni je daleko ali za 250-300dindži mi je u dvorištu. Ali ok ako sijaju podjednako ili bolje od helle, s tim bolje!
 
Daleko od toga da su bolje od Hella ili Bosch , ipak nije tako dobro usmjeren snop , ali obično sijaju bolje jer je hella već stara dosta godina .
 
wesem ti je bivši zelmot, prva ugradnja na ursusima, nekadašnjim pezejcima, peglicama, pa čak ih je nešto 80-tih koristila i zastava. nedavno sam bratu ovakve

5lkr_hr.jpg


stavljao na traktor i mogu reci samo pohvale od čvrstoće, kompletno je zadihtana a tri puta jeftinija od takvog hellinog modela.

ovakvi su na najlonu 10e/kom
 
Da li treba relej za ove radne farove iznad sto imaju da se uzmu na najlonu....
 
ja sam stavio na kabinu 2 napred i 2 pozadi, pre nego sto sam ih stavio radio sam dok ne padne mrak pa jos jedno sat - sat ipo, al sad cvrc vidi se ko po danu , sad mogu da batalim samo ako vidim da nestaje nafte
 
Bas tako.Ja kada raim kad me uhvati mrak ,pozadi vidim dobro,a ni napred preglednost nije losa nego bolje da stavim jos ova dva pa cu jos bolje da vidim i u sirinu i u daljinu
 
Nazad
Vrh