Farovi i svetlece lampe

e1962053c65974a59c067bdf7b2afdef.jpg


Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
 
ja sam ovakva stavio,došla iz njemacke(e bay),tamo daju 2 godine garancije za njih,svijetle samo tako
00180258944611603861.jpg
[/URL][/IMG]
Gde ima kod nas da se kupe ovakva svetla?

- - - - - - - - - -

Nemam ali cu uslikati sutra.

Za blizinu je montirano 6x identicnih kao sto je Blaz postavio u postu 442. A za daljinu jedan ovakav BAR:

bearr6.jpg


Sveukupno oko 265 - 270 eura.
Gde ima da se kupi ovakvo svetlo kod nas?
 
Isti je to sve ocin, svi se snabdevaju na istom mestu i cene su im manje-vise iste. Vi sto vec imate LED lampe, jel imate nekih smetnji na radio aparatu od kad ste ugradili te lampe?
 
Hajde neko da mi sa sigurnoscu napise do koliko vati najvise mogu ove led lampe da budu a da se nemora ugradjivat i relej,stavio bih dve sa zadnje strane na kabinu ali me mrzi sad i relej spajat
 
Sta ti nije jasno kolega ? Lepo smo pisali da ti farovi mogu bez releja,ja sam ugradio 2 fara nazad bez releja. Napred planiram na jedan prekidac 2 komada i to neka jaca,pa cu ubaciti relej ali to na prolece.
 
Hocu napred da turim one sa 16 dioda i to u visini brave vrata,pa da ih zakrecem za nocno prskanje da odbrojim redove ... kako mi se svidjaju LED farovi u radu cu paliti samo poziciju da sija instrument tabla. :osmeh:
 
I ja treba da namontiram jos koji far na Zelenka jer ove ne mogu da pomerim gde mi pasuje zbog prskanja. Mislim da cu i ja uzeti te kockaste LED sa 16 dioda i 48W. U svakom slucaju, stavi relej, nemoj da te mrzi jer ne kosta puno a radi posao.
 
Nazad
Vrh