Farovi i svetlece lampe

Loš kvalitet farova pa pravi smetnje. Ja imam one silne led farove na sredjenom 577 i sve ok, dok pre neki dan nisam stavio najjeftinije h4 led u farove i kad njih upalim šušti...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
ovakve idu sa dzekom, gde da nadjem samo led da budu.to su one gore sto svetle obicno?
c7359407e1e4128e5265048e23738c0c.jpg


Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Screenshot-20190413-211512.png
[/url][/IMG]
Ili ove malo su slabiji al su duplo jeftiniji,sevejedno imaš veliko bar svetlo tako da ovi ako su malo slabiji neće se ni primetiti.
razmislicu, hvala ti u svakom slucaju sto si mi poslao sta bi mogao da stavim.. mada kad upalim onaj veliki bar i ove sa strane one gore se maltene i ne vide

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Ove farove ćeš morati skidati na tehničkom, a ako staviš sijalicu u originalne to se neće primetiti...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Ove farove ćeš morati skidati na tehničkom, a ako staviš sijalicu u originalne to se neće primetiti...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
ma ko njih vise j.... samo oni neka se izmisljalju, prosle godine nisu hteli zbog trougla da me puste pa sam isao da kupim a kad videli pomocno sediste kaze mozda i ovo moram da skinem ja popizdeo i kazem ne diraj nista makar ga vozio bez tablice ne dam da se skine.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
a on ima fabricki ona gore dva fara sa led diodama, meni je fabricki bar onaj veliki led i obicna radna gore ona dva fara..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
pa da znam gledao sam ja bio tumosan-a od 105ks i video sam da ima napred i pozadi led.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Nema baš specifične teme za ovo pa sam odlučio ovdje postaviti.

Ugrađene treptaljke na traktor i prikolicu, još samo moram pronaći identične modove i sinkronizirati ih.

[video=youtube_share;YoAVXkgtoZ0]https://youtu.be/YoAVXkgtoZ0[/video]
 
Koliko sam ja razumeo moze bilo koji radni far bilo gde samo da ima homologaciju.Ovi kineski to nemaju.
 
Који су бољи коцкасти или округли и које си јачине узимао?
 
Nazad
Vrh