Slobodna diskusija o beracima kukuruza.

Montoya
jel moze slika tvog tarupa,da vidim kako kod tebe stoje nozevi.mozda su moji drugacije postavljeni pa da mi zato stvara problem sa tom 1 brazdom. :cao:
 
Ja sam gledao i u katalog beraca Z-223 i taj kontra noz na tarupu nigde nisam video i uopste koji tarup ima kontra noz kad se dobro zna kako tarup radi. :cao:
 
Ja i na 2KM i na 221 imam kontra noževe na tarupu.Tarupi rade odlično,melju.Mada kontra nož na 2km skoro da nema nikakvu funkciju jer je tako koncipiran
 
Pozdrav, drustvo!

Posedujem ZMAJ-214R , 87god. (kupljen nov)

Koristim IMT-539 za vucu, za moje potrebe je odlican. Nisam, imao vecih kvarova na njemu.

Tesko da bih ga menjao za bilo koji drugi.
 
ja imam Z 216 i nije da imam problem nego me nešto interesuje: on ima 6 tarup noževa i jako loše tarupa, pa i ako mu svake godine stavljam nove tarup noževe, a ne obere više od 30kj. E sad moje pitanje ja dal bi nekako mogao na tu osovinu staviti još tri tarup noža? Ako ima neko neki predlog, neka ga izloži, i da li je to uopšte moguće?
 
Što Dragane-mi ćemo biti samo nemi posmatrači dok oni popravljaju berače(kao gosti) :spavam:
 
Zoran0230 je napisao(la):
Što Dragane-mi ćemo biti samo nemi posmatrači dok oni popravljaju berače(kao gosti) :spavam:
Zorane pa ti si bas zaljubljen u tog berka i od njega nevidis nista drugo jer svako poredjenje berka i zmaja je stvarno smesno. :cao:
 
mica967-slažem se sa tvojom konstatacijom što se poređenja tiče ali što misliš da druge berače ne znam(imao sam prvo zmaja pa šenpetera),tek ja mogu da pričam ali mislim da vi od zmaja ne vidite druge proizvođače-zmaj ima mnogo više nedostataka od berka-šenpeter nije loš berač a nije ni zmaj ali je berko po mom mišljenju bolji,jednostavniji ,lakši kada radiš oko njega sediš na stolicu---
 
Nazad
Vrh