Nenad Aleksinac

Nenad Kovac

Novajlija
Učlanjen(a)
6 Mar 2014
Poruka
4
Lokacija
Aleksinac
Pozdrav svim forumasima!
Ja sam kao sto ste vec procitali Nenad. Kao i vecina onih koji zive u Aleksincu, rodom sam sa sela. A kako je moja porodica i dok smo ziveli na selu bila zanatliska, a i u naznakama poljoprivredno gazdinstvo, gde se radila neka zemlja (4ha) uvek povrsno, bez neke velike posvecenosti, doso je red i na mene da mogu da se angazujem oko nje ako zelim i hocu.
S obzirom da vec imam osnovnu mehanizaciju, a ujedno i dobro opremljenu bravarsku radionicu gde moze i da se napravi ako nesto zahvali, odlucio sam da mi to bude dodatni prihod. Naravno uz zalaganja oko toga, a ne koliko da je nesto posadjeno. Inace sam ovde na sajtu jako dugo registrovan, i vecinu tema sam procitao, koje su me interesovale, ali tek sad je doso red da se predstavim i krenem u neke konverzacije.
ZIVELI
 
Dobro došao Nenade :ppozdrav: na tebe je red,pa hajde kreni ::novac:: A šta to praviš u tvojoj kovačko-bravarskoj radionici? Nadam se da si se dobro edukovao na forumu,samo napred :ideja:
 
Dobro došao Nenade :ppozdrav: na tebe je red,pa hajde kreni ::novac:: A šta to praviš u tvojoj kovačko-bravarskoj radionici? Nadam se da si se dobro edukovao na forumu,samo napred :ideja:
Da ne ispadne reklama, ali pravimo tipske kapije i ograde, koje se prodaju u mojoj okolini, pa i malo sire...uglavnom po stovaristima profila i cevi, i bolje snabdevenim gvozdjarama. Inace mi je deda bio kovac, a otac mi je bravar....tako da su pre 10-15godina pravili i neke poljoprivredne masine, tipa setvospremac, spartac, i korpe...ali se to sve uglavnom prodavalo u mom kraju, okolina Aleksinca, i sto je bitno, ljudi su bili zadovoljni. Kasnije smo se malo preorjentisali na tipske modele kapija i ograda, jer se ucinilo isplativije, a tako i pokazalo u praksi.

P.S. Hvala svima na dobrodoslici!
 
Nazad
Vrh